X

«

»

Bundle Stars – The Outer Limits Bundle

Gry w The Outer Limits Bundle od Bundlestars (cena – £2.98)

UFO Extraterrestials: Gold
Blades of Time Limited Edition
Hydrophobia: Prophecy
Supreme Ruler 2020 Gold
Razor2: Hidden Skies
Warfare
Insane 2
Race Injection
Gumboy Tournament
Puzzle Kingdoms

Bundle Stars regularnie dostarcza graczom zróżnicowane zestawy gier na PC w szalenie niskich cenach.

Gracze otrzymują gry z gatunków RPG, Strategia, Symulator, FPS, Arcade, Wyścigi i wiele innych w cenach o 97% niższych od sugerowanych cen detalicznych!

Dodatkowo gracze wspierają partnera Bundlestars, fundację charytatywną Special Effect (www.specialeffect.org.uk), która wykorzystuje gry komputerowe w celu poprawiania życia dzieciom i dorosłym dotkniętych niepełnosprawnością.

Aby zobaczyć wszystkie aktualnie dostępne bundle, odwiedź www.bundlestars.com.

 

 • Marcin89

  No nie wiem… Ktoś poleca znający te tytuły ? ;p

  • shav

   Te które miałem okazję ograć to typowe średniaki, czyli Blades of Time i Hydrophobia. Przy obu można się fajnie pobawić, jak się zbyt wiele nie oczekuje. Blades of Time to takie ubogie Devil May Cry, a Hydrophobia to bardzo ubogi Tomb Raider. Race Injection wygląda nieźle i zbierało przyzwoite oceny.

  • RoyKeane

   Ja polecam Race Injection, jeden z najlepszych symulatorów na rynku. W pakiecie z podstawką dostajemy praktycznie wszystkie dostępne DLC, więc dla samego Race warto kupić ten pakiet.

  • Blades of Time bardzo slabe, Insane 2 nie dorownuje jedynce ale da sie pograc, a jesli lubisz symulatory to moim zdaniem Race Injection nieznacznie gorsze niz GTR2

  • warhameron

   UFO Extraterrestials: Gold z modami jak dla mnie lepsze od nowego xcoma (grafika i animacje kuleją, ale grywalność i klimat przebija xcoma nowego o kilka długości).

   Najlepszy mod : http://www.strategycore.co.uk/files/bmans-ufo-ease-of-use-mod-v4.04/

   Czekam na 2 część może wyjdzie w tym roku: http://www.ufo2extraterrestrials.com/screenshot/ Jednym z ficzerów ma być możliwość abordażu i walki w przestrzeni kosmicznej !

  • raistand

   Przy Blades Of Time bawiłem się znakomicie. Jedna z niewielu gier, które przeszedłem do końca.

  • IwaN_83

   Blades of Time nie jest takie złe. Spory postęp w porównaniu z X Baldes. Historia średnia i naiwna, ale walka ciekawa (w końcu magia wygląda ładnie i ma zastosowanie), lokacje różnorodne i nawet ładne, a wisienka na tej babeczce (aby nie nadużywać sformułowania „tortu”) jest bardzo ciekawe podejście do zabawy czasem.

   Za tą cenę warto.

 • wacek_1984

  UFO
  Puzzle Kingdom
  Supreme Ruller – polecam 😉

 • wercyn

  cena 3.99$?Można płacić dolarami?

  • Dyziom

   w mailach i na grupie steam zawsze podają ceny w dolarach, a na stronie widnieje cena w funtach

  • Dyziom

   Znalazłem w FAQ
   Users will see the price in their local currency. During the payment process, however, the payment will be converted into GBP (£).

 • xippon

  W Puzzle Kingdoms, grałem jeszcze na konsoli Nintendo DS, dla fanów Puzzle Quest jak znalazł.

 • Suavek

  Warto dla samego UFO, które wbrew pozorom jest naprawdę bardzo wierne oryginałowi. Właściwie jedyne znaczące różnice to czas i miejsce akcji (kolonia ludzka) oraz możliwość posiadania na planecie tylko jednej bazy głównej (pozostałe to tylko hangary + obrona).

  Blades of Time wbrew temu co piszą inni nie polecam. Cycki gameplay’u nie uratowały – niesamowita monotonia i oklepane schematy gatunku.

 • buleczka83

  Blades of Time to prostolinijna gra o przyjemnej grafice i efektywnym systemie walki. Nie mniej moim zdaniem nie robi wielkiego „wow”. Jest to gra prosta, bez zwiedzania i zbierania itemków – tak więc zdecydowanie jest to gra na jeden raz. 🙂

  To nie to, że jej nie polecam. Ja po prostu gustuje w innych klimatach. 🙂