X

«

»

Bundle Stars – The Indie Capsule Bundle

BundlstarsGry w The Indie Capsule Bundle od Bundlestars (cena – $4.19):

– Insanely Twisted Shadow Planet
– Slender: The Arrival
– Blood of the Werewolf
– And Yet It Moves
– Snuggle Truck
– Doc Clock: Toasted Sandwich of Time
– Plain Sight

Capsule Computers to globalna niezależna spółka mediowa, która celuje w bycie najlepszą firmą dostarczającą informacje o grach wideo, rozrywce oraz pop kulturze, a obecnie uznawana jest za wiodące źródło informacji o Anime w Australii. CC zostało założone w lipcu 2009 roku, i pomimo że Capsule Computers pozostaje w 100% australijską spółką, ma ona swoich redaktorów na całym świecie, poczynając od Australii, przez Amerykę, aż po Wielką Brytanię. Więcej informacji znajdziecie pod adresem: http://www.capsulecomputers.com.au/

 

Bundle Stars regularnie dostarcza graczom zróżnicowane zestawy gier na PC w szalenie niskich cenach. Gracze otrzymują gry z gatunków RPG, Strategia, Symulator, FPS, Arcade, Wyścigi i wiele innych w cenach o 97% niższych od sugerowanych cen detalicznych. Możesz również zakupić pojedyncze gry na Steam z olbrzymim rabatem na Bundlestars Store. Musisz jednak się śpieszyć, gdyż obniżki te trwają tylko przez ograniczony czas.

Kupując na Bundlestars nie tylko gwarantujesz sobie niesamowite gry w niskich cenach, ale również wspierasz niezależnych deweloperów oraz małe studia, pomagając im w tworzeniu nowych gier.

Aby zobaczyć wszystkie aktualnie dostępne bundle, odwiedź www.bundlestars.com.

 • sergeron

  W sumie to 4,19$ jest mylące, bo i tak trzeba zapłacić w funtach (2.55GBP).

  • raspy

   Kupując z Ameryki (np. przez proxy) kosztuje to $3.49. Też liczą w funtach, ale wychodzi trochę mniej.

  • RoyKeane

   Nie wychodzi 3,49$ tylko 3,65$. Tak, wiem, że na stronie wyświetla się 3,49$, ale przy przejściu do płatności cena się zmienia.

  • Jeszcze lepsze jest to, że w Bundlestars mają adres rozliczeniowy z poprzednich zakupów na PL, a i tak przesyłają mi regularnie maile z reklamami nowych bundli za 3,50$. Potem wchodzę na stronę Bundlestars i cena automagicznie jest o 1/4 wyższe.
   Parę razy przez to się wkurzyłem i zrezygnowałem z zakupu. Skoro dla „Zielonej Wyspy” (c) ceny są o tyle wyższe, to niech sprzedają w takim razie bundle biednym Amerykanom, którzy w swoim niedostatku niedługo zażrą się na śmierć nadmiarem jedzenia. Powaliły mnie niedawno tamtejsze porcje w knajpkach – średnio 2-3 razy większe niż w Polsce, po prostu nie można tego przejeść, a ludzie wcinają do czysta – nic dziwnego że młode dziewczyny wyglądają po tym w większości jak lochy).

 • rock91

  mam ochotę tylko na Blood of the Werewolf. ktoś chętny na inne gry z zestawu? kupno całego bundla dla jednej gry to imo średni pomysł

  • FreZkim531

   Well ja tam jestem zainteresowany „Insanely twisted planet” oraz „slenderem” więc można się jakoś dogadać:P

 • DwaCztery

  Jedynie opłacalny Slender, ale mam na GOGu.

 • wodny

  „Insanely Twisted Planet” jest w dechę. Przejście gry i zdobycie wszystkich sekretów zajęło mi coś około 7 godzin. Jeżeli ktoś lubie gry w stylu „Metroida” czy „Castlevanii” to tutaj będzie czuł się jak w domu. Ostatnio pozbyli się GFWL. 🙂

  • Raffael

   Potwierdzam, bardzo fajna gra. Dla mnie zdecydowanie najlepsza z tej paczki.

  • zdzisekMOCY

   Wszystko fajnie, ale ta gra nazywa się Insanely Twisted SHADOW Planet. W newsie też jest ten błąd.

 • blacksheep23

  Doc Clock i Snuggle Truck były kiedyś za darmo. Ale pewnie i tak dla nikogo nie są główną przyczyną kupienia tego bundla :szczerbaty:

 • Mix

  nic ciekawego

 • mkdante381

  Snuggle Truck super gra wymiata