Build a Meridian 4 Megabundle - Groupees

Gry w Build a Meridian 4 Megabundle  od Groupees (należy zakupić min. 3 gry za 1$)

– Rhiannon (DRM-Free)
– Bridge Constructor (DRM-Free)
– Hot-Dog King (DRM-Free)
– Holy Avatar vs Maidens of the Dead (Desura)
– Astroslugs (DRM-Free)
– Bus Driver (DRM-Free)
– Big Rig Europe (DRM-Free)
– The Chosen (DRM-Free)
– Stalin Subway (DRM-Free)
– Stalin Subway 2 (DRM-Free)

Pozostałe tytuły w rozwinięciu newsa

– Deadly 30 (Desura + DRM-Free)
– Chains (steam)
– Chrome + Specforce (steam)
– Grotesque Tactics: Evil Heroes  (Steam)
– Grotesque Tactics 2: Dungeons & Donuts  (Steam)
– Nikopol: Secrets of the Immortals (steam)
– Post Apocalyptic Mayhem + DLC (steam)
– Penguins Arena: Sedna’s World (Steam)
– Crash Time 2 (Steam)
– Pacific Storm (Steam)
– Pacific Storm: Allies (Steam)
– Robin Hood: The Legend of Sherwood (steam)
– Scratches: Director’s Cut (steam)
– Stellar Impact (steam)
– Tank Universal (steam)
– Trapped Dead (steam)
– Wasteland Angel (steam)

Oferta ważna przez 2 tygodnie

Sklepy: Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Build a Meridian 4 Megabundle – Groupees"

 1. Starałem się wypisać gry tak, żeby w „głównej części” newsa były tytuły nieobecne w poprzednich „meridianowych” bundlach, a w rozwinięciu – powtórki. Mam nadzieję, że mój zamysł okaże się dobry 🙂

 2. Bardzo odgrzewany bundel.
  No ale jeśli komuś coś brakuje albo przegapił to może sobie dobrać. Nowe pozycje są DRM free no i szalenie atrakcyjne nie są. Słabo to widzę.

  1. Mnie zwróciło się ponad 100% 🙂
   Kupiłem tego bundla z 4 grami za 1,34$ (3 gry z kartami i dodatkowo obie części Chrome), a po sprzedaży kart na czysto po odliczeniu prowizji Valve do portfela Stem wpadło 1,36 euro. Spora w tym zasługa jednej karty typu foil z Trapped Dead, ale nawet gdyby wypadła zwykła minimum do wyciągnięcia to około 1 euro, czyli i tak więcej niż kupno 3 gier z kartami za 1$, a dostaje się 7-8 gier + 1 DLC (bo na pewno w ciągu tych kolejnych 10 dni dojdą wszystkie bonusy – 6 może być kolejna gra albo sountrack, na razie wszystkie są w wersjach steamowych – Obulis też jest na Steam).
   I jak tu nie kupować bundli. Efekt jest taki, w 8 miesięcy na koncie z drobiazgami bundlowymi mam więcej gier i teoretycznie więcej wartych wg Steam calculatora, niż na głównym koncie z grami kupowanymi przez ponad 6 lat za spore pieniądze. Jutro rusza BeMine9 więc dojdą kolejne 😉

 3. Takie powtórkowe bundle lubię, bo w formie BaB są świetne do uzupełniania braków w kolekcji. Cena 1$ za trzy gry też jest bardzo dobra.

  1. No właśnie. Dopiero co była mowa o Chrome w Kauflandzie za 4,99 a tu mamy za ~3,4zł Chrome + Ch Specforce (i to steam) jeszcze 2 gry do wyboru/uzupełnienia kolekcji, a jak nie ma czym to dobiera się którąś z kartami i wyciska.

 4. Ze stimówek mam wszystko co chciałem, na desurę nie widzę nic ciekawego, a drm-free niespecjalnie mnie interesuje, na razie odpuszczam, ale zobaczę co dadzą w bonusach.

  1. Włącz gameplay na youtube. Zrobiłem tak i mogę Ci powiedzieć, że gra bardzo ograniczona. Trzeba przejechać z punktu a do b i tyle. Wszystko robi się automatycznie – odpalanie silnika, światła, itp, jedyne co robisz sam to bodajże otwieranie drzwi. Tyle przynajmniej widać na youtube.

  1. 1 sproboj czy ci system pozwoli
   2 zapytaj ichniego supportu, chyba czesto ktos jest na czacie

  2. Da się, potem możesz bez problemu przechodzić między kolejnymi bundlami (są wyróżnione ze względu na datę zakupu) w ramach swojego groupeesowego profilu

 5. Witam, mam pytanie za 1 dolar dostaje się wszystkie gierki które tam są? Bo tu piszę że m.in 3 gry za 1 dolar. Jak się kupi te 3 to resztę się dostaje? I czy te 3 razem kosztują 1 dolar czy osobno?