Build a Greenlight Bundle 2 - groupees

Gry w Build a Greenlight Bundle 2 od Groupees (0,75$ za sztukę, należy zakupić min. 2 gry)

Crow  (DRM-free) 
Darkout (Desura+DRM-free)
Death Ray Manta (DRM-free)
Enamel (DRM-free)
Ichi  (Desura+DRM-free)
Grimind (Desura+DRM-free)
Gravi (Desura+DRM-free)
Draconian Wars (Desura+DRM-free)
Little Racers STREET  (Desura + DRM-free)

Bundle będzie aktywny przez tydzień

Sklepy: Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Build a Greenlight Bundle 2 – groupees"

 1. Warto nadmienić, że im więcej gier dodajemy tym kolejne są taniej. Pierwsze 3 gry są po 0.75$, a później cena spada i za całość wychodzi 5.25$.

  1. No aż taki bogaty nie jestem, żeby wszystko brać, max 3-4 tytuły 🙂 A poza Polakami, myślicie, że kruka warto?

 2. Poczekam na HH i może wezmę tylko Gravi (zależy czy coś ciekawego będzie w bonusach).
  I skończcie to pier. kup bo to polskie gry, kup bo wspierasz twórców niezależnych. Nie ma problemu – jak będę zarabiał tyle co Szwed czy Niemiec to będę ich wspierał, a na teraz nie widzę powodu aby wyrzucać pieniądze w błoto na „gierki”, których poziom jest często gorszy niż darmowych produkcji na Kongregate.

  1. To nie Twoja piaskownica, żebyś przeklinał sobie tutaj i swoje frustracje wylewał 😉 Jak tak lepiej jest za granicą to wyjedź. Zarabiać tyle co Szwed można i w Polsce, tylko trzeba mieć głowę na karku i działać, a nie wiecznie narzekać.
   Peace:)

  2. To raczej ty jesteś sfrustrowany. Tatuś cię zatrudnił i rżniesz cwaniaczka? Znalazł sie „polski biznesmen”.

  3. Można zarabiać tyle co Szwed czy inny ale za o wiele bardziej odpowiedzialną pracę, niż jaką wykonywałbyś w kraju unii za taką samą płacę. Poza tym, aż tyle setek dziennie tych polskich gier wychodzi…. 😛

  4. I co to w/g Ciebie jest odpowiedzialna praca?

   Nie trzeba produkować takiego chłamu aby ktoś się tobą zainteresował. Spójrz jak się reklamuje Unreal Engine 3: „Free Game Engine for Indie Game Development”.
   Jak widzisz można. Chcesz pokazać, że coś potrafisz – możesz zrobić to za darmo, a nie żebrać o parę dolców za produkcję, którą nikt by się nie zainteresował nawet 10 lat temu.

   Bardziej bym był skłonny zapłacić za Black Mesa niż za gry, które obecnie są w w tym bundlu.
   I jak ktoś chce to niech kupuje, ale nie nie robi z nich nie wiadomo czego i z siebie samego jakiegoś pasjonata „starych dobrych gier” bo kupuje ten chłam.

  5. Tylko, żeby jeszcze umieli wykorzystać ten udk, mod red dawn – przeróbka shootera w realiach command conquer- mas effect 3 odpalam na maksymalnych detalach, to coś tnie się dla mnie w rozdzielczości 800-600 na niskich ustawieniach. Miałem na myśli pracę menedzera, który siedzi po godzinach i nie ma prywatnego życia. W moim zadupiewie takich stanowisk nie ma, ale w metropoliach są. Chodziło mi o to, że wykonując to samo w Polsce otrzymałbyś co najmniej 2,5 raza mniej niż na zachodzie.Co do Black Mesa, rzadko znajduje się grupa fanów, którzy przez kilka lat mogą pracować nad kontynuacją lub remakiem swojej ulubionej gry.

  6. Pomyśl sobie, że można od zera dojść do czegoś i ani nie korzystać z pomocy rodziców, ani nie kraść :] To, że Ty nie jesteś do tego zdolny to nie znaczy, że każdy ma dwie lewe rączki. Każdy jeden Twój post to hejt na coś. Zachowaj to lepiej dla siebie, bo ludziom aż się śmiać chce jak to czytają.

  7. Już widzę jak dorobiłeś się ciężką i uczciwą pracą i płacą ci za to co robisz ty, a nie za to co zrobili inni.
   Ośmiejszaj się dalej, lubię takich internetowych trolli.

  8. Lubisz siebie? Niby dobrze, gorzej że nikt nie powiela Twojego uczucia:) Nie masz pojęcia co robię. Pozjadałeś wszystkie rozumy i wiesz wszystko o wszystkim. Wszystko to chłam tylko Ty jesteś cacy;) Czujesz się wykorzystywany? Ktoś na Tobie zarabia? Skoro się dajesz tak robić w jelenia to miej pretensje do siebie, nie do całego świata.
   Peace Panie Trollu. Idź trollować wśród sobie równej gimbazy.

  9. To pochwal się co robisz skoro taki z ciebie cwaniak. I nie zapomnij o informacjach czym zajmują się / zajmowali twoi rodzice i inna najbliższa rodzina „panie” (a właściwie dzieciaku) „od zera dojść do czegoś”.

  10. To nie Twoja sprawa;) Żyj sobie dalej w swoim zaściankowym świecie polaczkolandii. A za brak szacunku dostajesz ostrzeżenie 😉

  11. @cFalcon nie wiem dlaczego jesteś tak źle nastawiony do różnych kwestii… Czemu nie możesz czasami wysłuchać innych i móc z nimi normalnie podyskutować. Potem się to przeradza w pyskówkę, gdzie druga strona zaczyna robić tak samo jak Ty… To do żadnych konstruktywnych rzeczy nie prowadzi.

  12. @Refty ja tam mam tylko ubaw z niego 😉 Zniżać się do jego poziomu pyskówki nie będę. Z resztą sensu nie ma z nim dyskutować bo jest niereformowalny. Wrzuciłem go sobie na liste „wrogów” na forum i przynajmniej nie będę widział tego jego narzekania wszędzie i na wszystko – jednak przydatna rzecz:)

  13. I tak jak się spodziewałem – dzieciak sponsorowany przez tatusia.
   Ja dostaje ostrzeżenie? To w takim raziem drugie dla ciebie. Demokratycznie – skoro ty nie szanujesz mojego zdania to ja nie zamierzam twojego.

   Ależ Refty ja nie jestem źle nastawiony, ale sam widzisz z jakimi pierdołami ja muszę walczyć. Dziecko bredzi, próbuje się dowartościować w Internecie. Sam zobacz – dodał mnie do wrogów na forum – przecież tego nawet nie trzeba komentować bo to jest żenujące samo w sobie.

  14. No niestety Twoje wypociny tutaj widzę dalej. Twoje oskarżenia to tylko dowód na zżerającą zazdrość, że komuś się udało wybić. Nie dowartościowuje się, próbuje Ciebie do porządku przywołać, i jak widzisz nie tylko ja – Refty się ze mną zgodził. A to co zrobiłem, żeby nie czytać Twoich głupich wypocin to akurat mądry krok, tylko jak widać coś niedopracowany, skoro dalej widzę Twoje komentarze na stronie.

  15. Człowieku to ty się do wszystkich o wszystko czepiasz.
   Spójrzmy przykładowo na ten temat.
   Już na starcie: „Więc żałuj, że tylko tyle” – co cię obchodzi ile tigritron kupił? Czemu ma żałować? I czego? Tego, że ma inny gust niż ty?
   A twój komentarz pod moim? To samo. Mam prawo wyrazić swoje zdanie (ty też) i nic ci do tego jakie ono jest.
   Ty nawet nie zrozumiałeś tego co napisałem więc o czym mamy dyskutować.

   Zrozum, że nie jesteś tylko ty i twoja racja, ale każdy postępuje tak jak sam uważa i nie potrzebuje twoich zbędnych rad.

   Jakie oskarżenia? Zadałem ci proste pytania bo na chwilę obecną jesteś dla mnie „nikim” – kimś tam na forum internetowym, który może sobie pisać co tylko chce a ja to i tak mam w (.) bo to jest Internet – miejsce gdzie nie zwraca się uwagi na to kto co tam sobie ubzdurał.

   A ja daję ci szansę żebyś się uwiarygodnił bo przeważnie jest tak, że jak ktoś rzuca czymś takim jak ty, czyli „nie twoja sprawa” to robi to właśnie dlatego bo nie ma nic na swoją obronę. A powiem ci, że ja już wiele lat czekam na to, aby poznać kogoś kto faktycznie (jak wspomniałem wcześniej) dorobił się w Polscę od zera i bez pomocy finansowej czy znajomości i bez wyzyskiwania innych ludzi.

   Widzisz je bo nie wiesz jak funkcjonuje opcja z której skorzystałeś.
   Po pierwsze – działą tylko i wyłacznie na forum, a nie na komentarze na głównej.
   Po drugie – wiesz, że teraz nie masz prawa zabierać głosu w dyskusjach w których się wypowiem, bo nie będziesz znał całego tematu.

  16. Jakie Ty bzdury piszesz to po prostu głowa mała. Wiem jak i gdzie to działa doskonale. Czytanie ze zrozumieniem uważam za lepiej opanowane od Twojego, a że czasem coś bredzisz to Twoja sprawa. Ty nie wyrażasz swojego zdania, Ty zrzędzisz człowieku przy każdej możliwości, jak stary tetryk. Get some life. Nie zamierzam odpowiadać na pytania jak się dorobiłem i kim jest moja rodzina dla jakiegoś trolla z forum, jeszcze nie oszalałem. Czekaj dalej, zamiast działać to napewno do czegoś dojdziesz.

  17. Za trudne słowa abyś je zrozumiał? Więc lepiej się dokształć bo młody jesteś to jeszcze zdążysz.

   Skoro masz takie podejście to nie dziw się, że ludzie będą cię traktować tak a nie inaczej. Zostajesz więc na wieki zwykłym internetowym „nikim”, czyli człowiekiem którego można traktować jak powietrze bo nie jest kimś prawdziwym/namacalnym.

   Powtarzam: mam swoje zdanie i je wyrażam – a twoje o zdaniem o moim zdaniu mnie nie interesuje bo g. mnie ono obchodzi zdanie kogoś kto nie istnieje.

   Twoje ostatnie zdanie – dalej się wpychasz z buciorami w czyjeś już teraz życie a nie tylko zdanie.

 3. Jak patrzyłem po raz pierwszy na trailer to mnie 5 gier zaciekawiło: Crow , Little Racers STREET , Enamel, Grimind, Darkout . Na samym początku odpadł Crow, który po recenzjach dobrze się nie zapowiadał. Darkout mechanika gry jakoś mnie nie przekonała. Zaryzykuję z Enamel i biorę 3 gry: Little Racers STREET , Enamel, Grimind

 4. Demo Grimind jest na Desurze i po zagraniu jestem na nie. Strasznie toporna w sterowaniu, zero „feelingu” – nie lubię takich gier.
  W przeciwieństwi do Little Racers, które choć wygląda prymitywnie, a w trakcie rozgrywki nie zna litości i nie wybacza błędów jest całkiem, całkiem.
  Ichi to port z urządzeń mobilnych (tap tap tap) – wizulnie prosta, ale jest kilka ciekawych pomysłów. Jak ktoś lubi gry logiczne, to nie powinień być rozczarowany.

 5. Po obejrzeniu gameplayów zastanawiam się nad Gravi, Little Racers STREET i Draconian Wars, które dwie wybrać?

  1. Ja ze swojej strony poleciłbym Graviego, całkiem przyjemny platformer z domieszką gry logicznej, choć więcej tu potrzeba zręczności niż łamania głowy, to i tak gra się dobrze. Co do Draconian Wars to się jeszcze nie wypowiem, muszę ten tytuł nieco dokładniej obadać.

 6. Little Racers Street! 🙂 Grałem z 15 minut i już wiem, że dobry wybór zrobiłem kupując ją:)