BeMine Anniversary - znamy już gry

Groupees wypuściło już tradycyjny filmik zapowiadający gry, jakie ukażą się w następnym BeMine. Najprawdopodobniej będą to następujące tytuły: 

minimum  1$ 
– Eschalon: Book 2
iBomber Defense Pacific
– Livalink
– Party of Sin

 minimum  5$
– Men of War : Assault Squad
– Edna & Harvey : Harvey’s New Eyes
Two Worlds 2

– Planets Under Attack

Bundle rozpocznie się prawdopodobnie w tym tygodniu (został usunięty obecny uprzednio na stronie bundla licznik czasu pozostałego do rozpoczęcia).

 

 


Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "BeMine Anniversary – znamy już gry"

  1. Eschalon: Book 2… kurczę, nie kupiłem bundla z jedynką a chętnie bym zagrał :< Na tego bundla pewnie wysupłam dolca bo mam TW2 GOTY a inne gry z BTA mnie nie interesują.

  2. Dobra chopcy robimy forumowe zakupy? Bo ja chciałbym tylko Planets Under Attack i Party of Sin a reszta mnie nie interesuje a jak każdy da dolara to wyjdzie taniej 😀

  3. czy gry z bundle będą redeemowalne na steam?… bo np two worlds 2 na steam chyba nie da się dostać nigdzie poza steam

    1. Na razie nie wiadomo, aczkolwiek pewne tytuły można (moim zdaniem z dużą dozą prawdopodobieństwa) przewidzieć. Patrząc na dotychczasowe tendencje w „groupeesowych” bundlach gry z kategorii BTA będą w większości na steama (mam tylko cichą nadzieję, że Edna & Harvey będzie również w wersji DRM-free).