X

«

»

The Android Legends Bundle – iKoid

oPZVNP0[1]

W The Android Legends Bundle za min. 3,99$ można nabyć:

– Devil’s Attorney
– Sentinel 3: Homeworld
– Sleepwalker’s Journey
– Detective Grimoire
– Ukryta gra

Wszystkie gry w wersji na Androida. Oferta ważna przez 14 dni.

 • Hycuś

  Grał ktoś w te gry? Warto?

  • Ogólnie pod kątem ceny, to bundle nie stanowi większej rewelacji.

   Devil’s Attorney kupiłem jakiś czas temu w Google Play za 1$ w promocji, w której ta gra jest często. Przyjemna gra i fajnie się w nią gra, tylko niestety dosyć krótko grę szybko się przechodzi, drugie przejście nie daje już tyle frajdy i wydaje się bardzo wtórne.

   Sentinel 3 też kupiłem w GP dawno temu za 1$. Bardzo przyjemny tower defense – jedna z pierwszych gier jakie kupiłem na urządzenie z Androidem około trzech lat temu. Jeśli lubisz tego typu gry, to ta na pewno Ci się spodoba.

   Sleepwalker’s Journey mam z jakiegoś innego bundle’a, więc tutaj mówienie o cenie mnie omija (jednak warto wspomnieć, ze w tej chwili gra kosztuje 2,99 zł w GP). Gra naszego rodzimego studia, która do mnie kompletnie nie trafiła. Nie mój klimat. Recenzje w GP ma bardzo pozytywne.

   Detective Grimoire nie znam, pierwsze słyszę. Ilość instalacji wg GP pokazuje, że nie jestem w tym nieznaniu odosobniony 😉 Na tę chwilę warto wspomnieć, że to jedyna gra, która powoduje, że zakup bundle’a może się opłacać bardziej, niż kupowanie pojedynczych tytułów w promocjach w GP, bo to jeszcze promocji chyba nigdy nie miało, a kosztuje 12 zł.

   • Hycuś

    Dzięki za pomoc 🙂

  • Detective Grimoire – polecam, coś jak Proffessor Layton tyle, że o wiele krótsze. W sam raz na parę wieczorów przed snem.

   Sam czekam na info o ostatniej grze dodanej do paczki, bo jedyne czego nie mam do Devil’s Attorney.

   btw. dzięki za info @Jacek o promo

 • galonpzw

  Kupiłem ostatni bundle od nich i nie dostałem do dziś.

 • Ja sobie poczekam aż dadzą jakieś final fantasy na androida, choć i tak za bardzo mi na tym nie zależy, gdyż emulator snxe dobrze działa na androidzie, a nawet istnieje wersja darmowa przechowująca sejwy i ogólnie bez ograniczeń, dodatkowo wszystkie final fantasy na tą platformę zostały spolszczone, czyli 4, 5, 6 i naprawdę fajnie się gra na telefonie. Mam ponad 40 godzin zaliczone na ff6 i mam przerwę od wakacji, ale niedługo chyba wrócę. Ale gdyby dali tu wersje na androida, to nie omieszkałbym kupić mimo wszystko, bo jestem sporym fanem final fantasy.