Gry w Adventure/Role-Playing Groupee  (0,75$ za sztukę, należy zakupić min. 2 gry)

They Breathe (Desura + Greenlight)
Ben There, Dan That! and Time Gentlemen, Please! (Steam+Desura+DRM-Free)
Vox (Desura + Greenlight )
Aztaka (Steam)
Reef Shot (Desura + Greenlight)
Classic Rune (Steam)
Pickers (Steam)

Bundle będzie aktywny przez 10 dni.

Sklepy: Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Adventure/Role-Playing Groupee"

  1. Ten Rune Classic ! Nie mogłem się doczekać 75% off na steam a tu nagle 0,75 $ !!!
   Polecam „Ben There, Dan That! and Time Gentlemen, Please!” świetny indyk, kupiłem co prawda na SSS ale dałem tylko 0,40 € więc nie przepłaciłem.
   BTW, jak się robi funta na klawie ? 🙂

  2. Również polecam te przygodówki (Ben There~), pierwsza część była fajna i cholernie śmieszna (ale jest do zdobycia za darmo ;p) – w drugą (płatną) coś mi się nie chce na razie grać, godzinę pograłem. Ale wrócę 😉 (a mam to z PB)

 1. Rune to słabizna była i jest. Już bym wolał dziesiąty raz zagrać w Enclave.

  1. Obie gry + do tego jeszcze Severance: Blade of Darkness to takie drewno, że od grania zostają drzazgi w palcach…
   Choć nie powiem Rune klasyka, za te grosze warto kupić. Ktoś może polecić do tego jeszcze coś (Aztatakę i Ben There mam), bo ta polska produkcja odpada. Albo chociaż wiadomo czy będzie można zakupić jedną rzecz (happy hours czy jak to się zwie)?

  2. Jeszcze mi musiałeś o tym Severance przypomnieć. Trzeba zagrać w jakiegoś dobrego action erpega żeby o tych grach zapomnieć.

   Na pewno będzie HH. Może chociaż dla bonusów coś się wtedy kupi.

   Gdyby zrobili bundla z klasyki fps z tamtego okresu to by było miodzio.

  3. Co racja to racja Quake III, Return to Castle Wolfenstein, a kilka lat później HL2, Doom 3, Prey, Far Cry, złote czasy, teraz praktycznie każdy shooter to odgrzewany kotlet.

  4. Mi raczej chodziło o pakiet w stylu: Unreal, Quake 2, Half- Life (ten niestety bez szans), Soldier of Fortune, Kinpin, Blood 2, Hexen 2 (powiedzmy shootery z okresu 97-00).

 2. Ach, Rune…tyle miłych wspomnień. I to zasłanianie monitora gdy matula wchodziła do pokoju, coby brutalnych scen nie przyuważyła…

 3. rune było dobre, może i lepsze sterowanie w enclave, ale klimat rune nie do przebicia, ja nie biorę nie chcę sobie psuć dobrych wspomnień
  Severance: Blade of Darkness fajne by było gdyby nie bugi które często uniemożliwiało przejście gry

 4. Ben There, Dan That! and Time Gentlemen, Please! i Azataka kupione – polecam

 5. Długo trzeba czekać na mail z kluczami przy zakupie bez zakładania konta? Wziąłem jakieś 40 minut temu Rune’a i nasze Reef Shot ale na mailu ani widu ani słychu…

  1. Sprawdziłem. Nawet dziś nic. Kupiłem jeszcze raz zakładając konto i jest ok. Jeżeli przyjdzie w końcu pierwszy zakup to po prostu go odsprzedam/oddam. Jest jeszcze zawsze możliwość taka, że nie ustrzegłem się literówki w adresie ;-P. Tak to bywa jak się pisze nie patrząc na klawiaturę i ekran…

 6. Zaczęły się tamtejsze „happy hours” – 1 gra za 75 centów.
  Co do poczty na wp.pl – BARDZO odradzam używanie tego konta do rejestracji w jakichkolwiek serwisach, zakupów z potwierdzeniami itp. Często zdarza się że filtry wp uznają mail za spam i po prostu go kasują (wpada do czarnej dziury nawet nie pojawiając się w folderze spam, albo pojawie się po 3-4 dniach) – IMHO to dyskwalifikuje wp.pl całkowicie do zakupów.