Zimobranie z Muve - Max Payne 3 za 30zł!

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Zimobranie z Muve – Max Payne 3 za 30zł!"

  1. Jak dla kogo słaby? W muve jest polska wersja, a w keye.pl tylko angielska.

   1. Do tego wiele osób nie lubi kupować ze stron typu keye.pl ze względu na ich …hmmm… podejrzane pochodzenie kluczy.
    Wraz z redakcją postanowiliśmy nie informować o promocjach ze sklepów tego typu. nie mamy zamiaru promować czegoś „nie do końca przejrzystego”.

 1. Chyba trochę przepłaciłem za Maxa 3 :/ Kupiłem go miesiąc temu na Steamie za 12 euro, a dopiero wczoraj włączyłem. 1 i 2 z rok temu za niecałe 4 euro, ale wersje angielskie. Również nie jestem przekonany do zakupów z niepewnych źródeł. Nawet do muve nie byłem pewny. Zaryzykowałem. Kto by chciał przekazywać w niepewne ręce dane karty itp… albo dostać jakieś keye zablokowane na region. Jak to było z Civ5. Wielu kupowało z różnych źródeł i nie mieli wersji PL jak wydali, a mieli mieć.
  Ogólnie trzeba było wcześniej na tą stronę zajrzeć 😉 Lecz wolnego czasu na szukanie nie było. Ile to można było zaoszczędzić…
  P.S. czy są jakieś strony na okazje na aplikacje?

  1. „P.S. czy są jakieś strony na okazje na aplikacje?”

   Na pewno są, ale żadnych nie kojarzę, bo nie korzystam. Jeśli jednak chodzi ci o gry na Androida i iOS, to możesz się ich spodziewać także tutaj. Nie zamierzamy konkurować ze stronami o grach na telefony, ale postaramy się, żeby najciekawsze kąski zawsze były u nas. Wrzuciliśmy już pierwszy news o promocjach na gry Telltale, 2K i Gameloftu na App Storze. Zobaczymy jak się przyjmie.
   https://lowcygier.pl/promocje/ios-pierwszy-epizod-walking-dead-za-darmo/

   1. Bardziej chodziło mi o aplikacje na PC, szczególnie nad TotalCmd 😉 bo 44$ ~ 150zł to nie dla mnie cena. A na Win8 nie ma co liczyć. Niby dają upgrade za 129zł, ale mojego Win7 z MSDN AA nie można podobno. No ale tu raczej o grach powinno się pisać 😉

    1. Eeeee…. nie wiem o co chodzi, bo jestem konsoluchem. Jak nie da się w to grać na padzie, to pewnie nie ogarnę ;).