Zdrapki do Playstation Store o nominale 100 zł znów dostępne za normalną cenę

Jeśli Playstation Store nie lubi się z waszą kartą lub z jakiegoś powodu jej nie posiadacie, to śpieszymy z informacją, że da się znowu zakupić zdrapki za normalną cenę. Nie trzeba już wydawać 115+ zł za 100 zł na serwisach aukcyjnych.

Media Markt – 100 zł
Saturn – 100 zł
RTV Euro AGD – 100 zł
Empik – 100.49 zł

Do tego dochodzą oczywiście koszty wysyłki, ale w wielu przypadkach odbiór osobisty jest darmowy.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Zdrapki do Playstation Store o nominale 100 zł znów dostępne za normalną cenę"

 1. Zawsze mnie to zastanawiało, skąd takie windowanie cen – wirtualna kasa 100 sprzedawana na aukcji za 130.
  Jak towaru cyfrowego może zabraknąć ? 🙂 Pamiętam, że takie karty/kody można było swego czasu z powodzeniem kupić również na aukcjach grubo poniżej 100.

  1. Właśnie chodzi o to, że nie cyfrowego ;). Sony produkuje ileśtam pudełek ze zdrapkami i cyklicznie pojawiają się problemy z dostępnością. Kody sprzedawane na allegro pochodzą właśnie z tych pudełek.

   Oczywiście, jeśli podaż jest duża, to sklepy schodzą z marży i czasami cena za zdrapkę spada. Swego czasu zdrapki 100 zł dało się kupić nawet za 85 zł, ale ostatnio nie spadają już poniżej 95.

 2. A to chyba, że tak – jeśli fizycznie kod jest nadrukowany – to może zabraknąć.
  Ostatnie kody PSN doładowujące jakie kupowałem, były w wersji cyfrowej z GAME.co.uk, kwota 5,10,15 funtów itp. Polecam, jeśli ktoś nie chce kodów za 100, tylko mniejsze nominały.