X

«

»

Yaiba: Ninja Gaiden Z – Mini-przegląd ofert przedpremierowych

Skok w bok serii Ninja Gaiden pojawi się w sklepach już za kilka dni (21 marca). Choć ceny w polskich sklepach są dość wysokie (ok. 200 zł), to na szczęście pojawiła się także całkiem niezła oferta Zavvi, które sprzedaje ten tytuł na PS3 i X360 po £32.98 (niecałe 170 zł) i wysyła ją do Polski bez dodatkowych opłat. Co więcej, jest to wydanie specjalne, które oprócz nośnika z grą zawiera też komiks, kod na ścieżkę dźwiękową i dodatkowe kostiumy do Dead or Alive 5: Ulitmate Edition.

Oprócz konsol odchodzącej generacji, gra pojawi się również w wersji na komputery osobiste. Niestety znaleźliśmy ją tylko w ofercie Steama za 47.99€, czyli w dość wysokiej cenie jak na standardy tej platformy.

  • Pewnie niebawem pojawi się w ofercie muve lub cdp… chciałbym bardzo zagrać w tę grę, ale więcej niż 50-60 zł za nią nie dam.

  • dziwne te ceny o których piszecie. U mnie w sklepie (mały sklepik komputerowy) mam ww tytuł zarówno na ps3 jak i na xboxa za 159zł 😉 no i oczywiście na tym jeszcze zarabiam swoje dwa grosze