X

«

»

 • Ariske

  No mi póki co z 4 zamówień tylko 1 anulowane – Assassin Creed 3
  Jakaś szansa żę reszte wyślą jest? ;o

  • Tyci

   Wszystko zależy od statusu
   Te z „czekamy” zostały u mnie anulowane
   Te z „zarezerwowano” mają być niby wysłane jutro (do mnie przynajmniej)

 • mmaroox

  Żenada normalnie…

 • Proponuję złożyć zbiorowy pozew przeciwko temu sklepowi. W tej chwili moja frustracja osiągnęła szczyt. Najpierw anulowane zamówienie w gamingstore, później w komputroniku, ultimie i teraz merlin. Przecież to jest jawne naciąganie klienta, a pieniążki pobrane same na siebie pracują. Po co człowiek do pracy chodzi. Założyć sklep internetowy w którym nie ma towaru, zrobić mega promocję i żyjemy z odsetek.

  TYLKO POZEW ZBIOROWY MOŻE ZATRZYMAĆ TAKIE PRAKTYKI

  • Qsay

   powiem Ci ze tez mnie to irytuje, jak juz mowilem musze skontaktowac sie z moja znajoma pani adwokat i spytac czy takie praktyki sa dozwolone (np merlin ma w regulaminie ze w razie braku towaru anuluje zamowienia – tylko czy juz nie zostalo zawarta umowa, a w czasie jej zawarcia towar jednak byl dostepny; w ultimie nawet regulaminu nie znalazlem)

 • Dobermann

  Na wykopie jest dodany link http://www.wykop.pl/link/1775624/merlin-pl-naciaga-klientow-na-promocje/ warto go wykopać i pokazać ludziom jak są oszukiwani przez sklep.

 • RedEvil

  Dziś dostałem e-maila, jako że nie opłaciłem, próbuje mnie naciągnąć na opłacenie towaru którego nie mają.
  Do tego twierdzą że produkt jest niedostępny http://merlin.pl/Two-Worlds-II-Velvet-Game-Of-The-Year-Edition_Topware-No-Name/browse/product/8,1031839.html a w linku widnieje że jest !!!

  Dostałem e-maila z reklamą pożyczki Providenta, nie polecam !!!! Napisałem im Anulujcie umowę bo u was nic nie opłacę 😛 Na szczęście mi wtedy nie pobrało kasy, a teraz wiem jaka sprawa. uff.