Wyprzedaż świąteczna na steamie już dziś?- Update

Na Steamie można zauważyć specyficzną przecenę na niektóre gry. Np Defender’s Quest został przeceniony o 66%, a obok obniżki widnieje adnotacja „WYPRZEDAŻ ŚWIĄTECZNA! Oferta kończy się 4 Styczeń”.

Czyżby wyprzedaż świąteczna na Steamie miała wystartować już dzisiaj?
Będziemy informować o wszystkim na bieżąco!

Update: Wygląda na to że na promocję świąteczną musimy jeszcze poczekać. Do kiedy? Z tego co obecnie wiadomo najprawdopodobniej promocja świąteczna zacznie się jutro, ale nic nie jest jeszcze pewne.


Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Wyprzedaż świąteczna na steamie już dziś?- Update"

  1. To raczej mało prawdopodobne, ale sprawdzone źródło podało daty jesiennej wyprzedaży i one się potwierdziły.

    To samo źródło podaje 20 grudnia jako datę rozpoczęcia wyprzedaży zimowej, zatem to co znaleźliście to prawdopodobnie „przygotowanie” steam’a do wyprzedaży.

  2. Trwa jeszcze Midweek Madness, który tym razem kończy się kilka godzin wcześniej niż zwykle (o 19.00 w czwartek naszego czasu, zamiast jak zwykle dopiero po północy w piątek). Prawdopodobnie dopiero po zakończeniu tej promocji wystartuje wyprzedaż świąteczna. Ponadto datę 20.12 ujawnił już wcześniej developer jakiejś gry indie na swoim blogu.

  3. Z tego co pamiętam, to ostatnio też był czwartek. Ciekawe co tym razem wymyślą. Mam nadzieję, że nie będzie takiego cyrku jak rok temu z węgielkami.

  4. A ja byłbym rad z powodu węgielków:) Na tamtej wyprzedaży zdobyłem 3 gierki za friko. To prawda że niektórych poniosło z tymi multi kontami… no ale cóż tacy są ludzie, popatrzcie na wigilie w Radomiu^^

  5. Nie chce się kłócić, bo na 100% nie jestem pewien, ale Steam od zawsze kiedy go używam zmienia promocje o 19:00 naszego czasu. ( czwartek-poniedziałek )

  6. Nie ma dzisiaj, będzie jutro. Info będziemy updejtować na bieżąco w jednym miejscu, więc zaglądajcie cały czas!

  7. Znaki na niebie i ziemi wskazują na to że jutro. Ciekawe czy zorganizują jakiś event z darmowymi grami. Jeśli tak, to czy ochronią się przed farmerami;p