X

«

»

Wyprzedaż świąteczna na steamie już dziś?- Update

Na Steamie można zauważyć specyficzną przecenę na niektóre gry. Np Defender’s Quest został przeceniony o 66%, a obok obniżki widnieje adnotacja „WYPRZEDAŻ ŚWIĄTECZNA! Oferta kończy się 4 Styczeń”.

Czyżby wyprzedaż świąteczna na Steamie miała wystartować już dzisiaj?
Będziemy informować o wszystkim na bieżąco!

Update: Wygląda na to że na promocję świąteczną musimy jeszcze poczekać. Do kiedy? Z tego co obecnie wiadomo najprawdopodobniej promocja świąteczna zacznie się jutro, ale nic nie jest jeszcze pewne.


 • aoetje

  To raczej mało prawdopodobne, ale sprawdzone źródło podało daty jesiennej wyprzedaży i one się potwierdziły.

  To samo źródło podaje 20 grudnia jako datę rozpoczęcia wyprzedaży zimowej, zatem to co znaleźliście to prawdopodobnie „przygotowanie” steam’a do wyprzedaży.

 • Yatzeck

  Trwa jeszcze Midweek Madness, który tym razem kończy się kilka godzin wcześniej niż zwykle (o 19.00 w czwartek naszego czasu, zamiast jak zwykle dopiero po północy w piątek). Prawdopodobnie dopiero po zakończeniu tej promocji wystartuje wyprzedaż świąteczna. Ponadto datę 20.12 ujawnił już wcześniej developer jakiejś gry indie na swoim blogu.

 • jeti

  Z tego co pamiętam, to ostatnio też był czwartek. Ciekawe co tym razem wymyślą. Mam nadzieję, że nie będzie takiego cyrku jak rok temu z węgielkami.

 • simohayha

  A ja byłbym rad z powodu węgielków:) Na tamtej wyprzedaży zdobyłem 3 gierki za friko. To prawda że niektórych poniosło z tymi multi kontami… no ale cóż tacy są ludzie, popatrzcie na wigilie w Radomiu^^

 • Catra

  Nie chce się kłócić, bo na 100% nie jestem pewien, ale Steam od zawsze kiedy go używam zmienia promocje o 19:00 naszego czasu. ( czwartek-poniedziałek )

 • Nie ma dzisiaj, będzie jutro. Info będziemy updejtować na bieżąco w jednym miejscu, więc zaglądajcie cały czas!

 • simohayha

  Znaki na niebie i ziemi wskazują na to że jutro. Ciekawe czy zorganizują jakiś event z darmowymi grami. Jeśli tak, to czy ochronią się przed farmerami;p