Weekendowa promocja na The Unfinished Swan

Oferta potrwa do do niedzieli. Cena zostanie obniżona o połowę (z 49 zł na 25 zł), a subskrybenci PS+ dostaną dodatkowe 10% zniżki (czyli ostateczna cena wyniesie 22.50 zł).

Źródło: PS Blog

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Weekendowa promocja na The Unfinished Swan"

 1. Grał ktos? Warto?

  U mnie nadal cena normalna – a za tyle chyba sie skusze. 🙂

  niby jest demo, pierwsze slysze ;o

  1. To zapewne jest trial + odblokowanie pełnej wersji (pliczek składający się z kilkudziesięciu kilobajtów).

   Co do samej gry, to polecam. Kupiłem ją w świątecznej paczce razem z Journey. To taka trochę opowieść dla dzieci (z bardzo dobrą, polską lektorką!) w postaci gry z prostą, ale całkiem oryginalną mechaniką. W zwiastunach wszystkim rzuciło się w oczy chlapanie farbą, które jest oczywiście ważną częścią rozgrywki, ale jest też kilka innych mechanik, np. chlapanie wodą, co skutkuje wyrastaniem bluszczu/pnącz po którym można się wspinać. Nie ma tu prawie żadnego wyzwania, ale bardzo miło wspominam spędzony w The Unfinished Swan czas. Nie ma się też co obawiać o obsługę Move’a, bo na padzie gra się bardzo dobrze.

 2. Dobra, nie bylo pytania, widze, ze juz dostepna. I jest demko, wiec sobie sprawdzę, czy warto, zawsze chcialem to ograć. 🙂