X

«

»

The Replay Bundle vol.1

The Replay Bundle vol. 1  za ok. 3.20 euro kupimy następujące gry:

Nuclear Dawn (Steam)
Defense Grid: The Awakening + DLC (Steam, Desura i DRM-Free – Windows)
Gemini Rue (Steam, Desura i DRM-Free – Windows)
Soulcaster (Desura i DRM-Free – Windows)
Soulcaster II (Desura, DRM-Free – Windows)

Bundle jest możliwy do zakupienia do przez najbliższy tydzień.

 
 • kamil_999666

  Niezły deal, dwie gry ze średnią powyżej 80% czyli wybitne 🙂 Rozumiem że to jakaś powtórka, na całe szczęście nie miałem do tej pory żadnej a o GR i DG+DLC jakiś czas temu myślałem ale nie było żadnej wyprzedaży…

 • NastyHero

  Ja GR chciałem za 2 euro kupić ale Steam powiedział „nie, lepiej 3 razy zrobić przecenę na jakieś inne indie o którym nikt nie słyszał”… DG miałem, ale bez DLC, no i Nuclear Dawn wyglądał ciekawie (nie na tyle bym go osobno kupił :P). Kupiłem to. (A Soulcastery – warto w ogole? Nie wyglada to zbyt ciekawie)

  • Dorrin

   Ponoć Soulcastery są świetne ale jeszcze nie grałem więc swojej opinii nie podam.

 • kamil950

  Gemini Rue kupiłem za chyba 9,99 zł (teraz jest 19,99 zł, ale obniżka pewnie jeszcze się powtórzy )na cdp.pl po polsku drm-free. Na Steam niestety nie ma ojczystego języka. Spolszczenie w internecie widziałem chyba tylko bez polskich znaków, więc lepiej kupić od razu po polsku ze znakami diaktrycznymi.

 • bufoniasty

  Kupiłem i mam pytanie odnośnie Gemini Rue. Czy jest możliwość spolszczenia ów gry na steam i czy w ogóle takie spolszczenie istnieje?

 • kal3jdoskop

  Spolszczenie jest chyba dostępne jedynie w wersji wydawanej przez cd-projekt, o ile się dobrze orientuję.

  @Nasty Hero-Soulcastery są świetne, sam grałem w obie części, krótkie są niestety ale niesamowicie grywalne. Na dobrą sprawę nie jest to tower defense, a raczej zręcznościówka z silnym akcentem z td.