The Replay Bundle vol.1

The Replay Bundle vol. 1  za ok. 3.20 euro kupimy następujące gry:

Nuclear Dawn (Steam)
Defense Grid: The Awakening + DLC (Steam, Desura i DRM-Free – Windows)
Gemini Rue (Steam, Desura i DRM-Free – Windows)
Soulcaster (Desura i DRM-Free – Windows)
Soulcaster II (Desura, DRM-Free – Windows)

Bundle jest możliwy do zakupienia do przez najbliższy tydzień.

 
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "The Replay Bundle vol.1"

  1. Niezły deal, dwie gry ze średnią powyżej 80% czyli wybitne 🙂 Rozumiem że to jakaś powtórka, na całe szczęście nie miałem do tej pory żadnej a o GR i DG+DLC jakiś czas temu myślałem ale nie było żadnej wyprzedaży…

  2. Ja GR chciałem za 2 euro kupić ale Steam powiedział „nie, lepiej 3 razy zrobić przecenę na jakieś inne indie o którym nikt nie słyszał”… DG miałem, ale bez DLC, no i Nuclear Dawn wyglądał ciekawie (nie na tyle bym go osobno kupił :P). Kupiłem to. (A Soulcastery – warto w ogole? Nie wyglada to zbyt ciekawie)

    1. Ponoć Soulcastery są świetne ale jeszcze nie grałem więc swojej opinii nie podam.

  3. Gemini Rue kupiłem za chyba 9,99 zł (teraz jest 19,99 zł, ale obniżka pewnie jeszcze się powtórzy )na cdp.pl po polsku drm-free. Na Steam niestety nie ma ojczystego języka. Spolszczenie w internecie widziałem chyba tylko bez polskich znaków, więc lepiej kupić od razu po polsku ze znakami diaktrycznymi.

  4. Kupiłem i mam pytanie odnośnie Gemini Rue. Czy jest możliwość spolszczenia ów gry na steam i czy w ogóle takie spolszczenie istnieje?

  5. Spolszczenie jest chyba dostępne jedynie w wersji wydawanej przez cd-projekt, o ile się dobrze orientuję.

    @Nasty Hero-Soulcastery są świetne, sam grałem w obie części, krótkie są niestety ale niesamowicie grywalne. Na dobrą sprawę nie jest to tower defense, a raczej zręcznościówka z silnym akcentem z td.