Świetne okazje na tegoroczne hity w Amazonie

Bioshock: Infinite na PS3 i X360 – £25
Tomb Raider na PS3 i X360 – £15

Przy zamówieniach o wartości powyżej 25 funtów wysyłka do Polski jest darmowa.

 

 

 

 

 

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Świetne okazje na tegoroczne hity w Amazonie"

  1. Po jaką cholere informowac o każdej promocji na amazonie jezeli nas graczy interesują tylko okazje a nie promocje? Skoro nawet na allegro można dostać bioshocka taniej bez promocji. Dodatkowo trzeba płacić za przesyłkę z amazona, gdyż żadna z podanych gier nie kosztuje więcej niż 25 funtów. Dodatkowo w polskich sklepach bioshock jest z online passem czego na amazonie nie zaznasz.

    1. Nie zajmujemy się allegro, a wśród normalnych sklepów to jedne z lepszych cen. Przesyłka w Amazonie zazwyczaj jest darmowa już od kilkunastu funtów, ale nie ma dokładnego progu i trzeba sobie to samemu sprawdzić. O progu £25 piszemy zawsze, bo nie chcemy nikogo wprowadzić w błąd.

  2. Skoro nie zajmujecie się allegro to po co wspominacie że np. sklep wirtus sprzedaje również na allegro? I skoro nie zajmujecie sie przedstawianiem graczom okazji do nabywania gier to czym się zajmujecie? Jesteście sponsorowani przez sklepy internetowe czy co?