Sleeping Dogs i kilka innych hitów w PS+!

6 lutego do Instant Game Collection na PS3 dołączą Sleeping Dogs, F1 Race Stars i Quantum Conundrum. Posiadacze PS Vity za to na pewno będą się cieszyć z Wipeout 2048 (13 lutego) i Lumines: Electronic Symphony (20 lutego). Zapowiedziano także kolejne obniżki cen dla subskrybentów, m.in. na serie Just Cause i Deus Ex oraz trylogię Alien Breed. 

Gry opuszczające IGC w lutym:

6 lutego – Bioshock 2
6 lutego – Ratchet and Clank: 4 za 1
6 lutego – Cubixx HD
13 lutego – Jet Set Radio
20 lutego – Pinball Arcade

Źródło: Playstation.Blog

 
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Sleeping Dogs i kilka innych hitów w PS+!"

 1. Tak wygląda „drogie” granie na konsolach. Pozamiatane, chyba najlepszy rzut w historii plusa oprócz czerwcowej rewolucji :D.

  1. Mimo wszystko wolę kupić za 30zł na amazon i nie płacić 200/rok. Gdyby jeszcze co miesiąc takie hiciory wychodziły jak SD to miałbym inne zdanie.

   1. Możesz sobie sprawić darmowego triala na 30 dni, jeśli nie masz plusa, tylko z tego co wiem, nie działa to ludziom, którzy skorzystali z darmowego plusa w Welcome Back.

   2. Dzięki za info! Idę zaraz to uczynić! Kto wie, może jednak się przekonam.

   3. Tylko pamiętaj o usunięciu danych karty, bo Sony zapewne już wie, że jesteś zadowolony z usługi i automatycznie przedłuży ci ją o kolejne 3 miesiące ;). Niby można to wyłączyć, ale ostatnio słyszy się, że ściągali kasę ludziom, którzy to zrobili.

 2. lista, ktora napisales to gry, ktore wchodza, te ktore opuszczaja sa ponizej

  6/02 – BioShock 2
  6/02 – Ratchet and Clank All 4 One
  6/02 – Cubixx HD
  13/02 – Jet Set Radio
  20/02 – Pinball Arcade

 3. Szkoda, że nie można wykupić PS+ w lutym, a wykorzystać 2 miechy później, bo dopiero wtedy będę miał neta na swoim PS3. :<