Rozpiska PS+ na styczeń i zniżka na roczną subskrypcję!

2 stycznia na PS3 usługę zasilą Bioshock 2, Guardians of Middle Earth i Mortal Kombat. 16 stycznia pojawi się za to Jet Set Radio, a 23 Pinball Arcade. Obie gry w wersji na PS Vitę. Sama subskrypcja także została przeceniona. Rok plusa kosztuje teraz 146,25 zł.

Już dziś subskrybenci dostaną Mortal Kombat w wersji na Playstation Vitę i 20% zniżki na Oddworld Stranger’s Wrath HD na tę samą konsolkę (cena dla plusiaków wynosi 35,25 zł zamiast 47).

Lista gier opuszczających PS+ wraz z datami:

2 stycznia – Batman: Arkham City, Resident Evil 5 Gold Edition i Bulletstorm
16 stycznia – Mortal Kombat na PS Vitę 
23 stycznia – Knytt Underground 

 
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Rozpiska PS+ na styczeń i zniżka na roczną subskrypcję!"

  1. kto ma ps3, a jeszcze nie ma plusa, to serdecznie polecam. to był mój najlepszy zakup bieżącego roku. kupiłem konto z obniżką i jeszcze na spółkę z kolegą i tak za 80zł miesięcznie przez 12 miesięcy dostaję kilka świetnych tytułów, kilkanaście bardzo dobrych tytułów i jeszcze pomniejsze. a przecież 80zł to zaledwie koszt już nienajnowszej używanej gry na ps3. bajka! 🙂

    1. A to nie przesada dzielić na pół nawet Plusa? Nie będziesz mógł skorzystać z gier na PS Vitę, kilku udogodnień (automatyczne aktualizacje, synchronizacja trofeów, save w chmurce na wypadek awarii lub jak masz więcej niż 1 konsolkę, sporo dodatkowych rabatów), a nie powiem już o wyrzutach sumienia :P.