Puppeteer - Przegląd ofert przedpremierowych

Platformówka o nietypowym, przypominającym teatr kukiełkowy stylu ma swoją premierę już za niewiele ponad tydzień (10 września). Jeśli jesteście zainteresowani nowym dziełem słynnego SCE Japan Studio, sprawdźcie, gdzie najtaniej kupicie tę grę.

 

 

 

 

 

Najtańsza opcja to oczywistość – brytyjski Amazon. Puppeteer z dodatkiem przedpremierowym w postaci pakietu teatralnego (ścieżka dźwiękowa z gry, motyw dynamiczny i 3 awatary) kosztuje tam £24.99 (ok. 126 zł), a wysyłka do Polski jest darmowa.

W naszym kraju na szczęście nie jest o wiele drożej, ale dziwi bardzo słaba dostępność tytułu w większości sklepów. Gram.pl sprzedaje grę za 139.90 zł, ale na stronie produktu brakuje informacji o cyfrowych dodatkach, więc miejcie na uwadze, że może ich zabraknąć. Sklep nie daje też gwarancji ceny, co, zważywszy na nieodległą premierę, jest bardzo dziwne. Wysyłka to koszt w wysokości 13.90 zł, a odbiór w punktach Go24 3.99 zł.

W ostateczności zawsze zostaje nam też zakup cyfrowej wersji gry w Playstation Store, gdzie trzeba się liczyć z wydatkiem aż 153 zł. Na szczęście w tym przypadku mamy pewność, że dostaniemy Pakiet Teatralny.

Sklepy: Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Puppeteer – Przegląd ofert przedpremierowych"

  1. U mnie też się chrzani, ale pomaga otwarcie linku na nowej karcie a nie kliknięcie na nim.