PS Vita z kartą 4 GB i LittleBigPlanet za 799 zł

Dostępna jest w sklepach sieci Saturn, a także przy zamówieniach i rezerwacjach przez internet. Oferta ważna jest do 24 kwietnia.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "PS Vita z kartą 4 GB i LittleBigPlanet za 799 zł"

 1. To dużo/mało? A może lepiej patrzeć na jakieś inne wersje? Zastanawiam się nad tego typu zabawką od jakiegoś czasu.

  1. – To jest w miarę przyzwoita cena. Bywało taniej, ale ostatnio ceny mocno podskoczyły.
   – 3G w Vicie nie ma sensu, bo korzysta z niego tylko przeglądarka, poczta, synchronizacja trofeów i tego typu bzdury. Multiplayer i tak jest tylko po Wifi.
   – Na 4 GB wejdzie generalnie jedna duża gra i niewiele miejsca zostaje. Do PS+ nie ma co podchodzić bez karty 32 GB, która kosztuje ze 3 stówki ;).
   – LBP na pewno będzie po Polsku, ale możliwe że jest to wersja wielojęzykowa.
   – Nie ma żadnych pakietów z konsolą i PS+. Są tylko z kartą 4 GB i kodem na grę (AC: Liberation, LBP, PS All-Stars Battle Royale, Sly Cooper: Thieves in Time. CoD: Black Ops Declassified, Fifa 13, NFS: Most Wanted i to by było chyba na tyle. Bundli z MW i Sly’em chyba w Polsce nie widziałem.)

 2. Cena dobra. Normanie taki zestaw kosztuje ponad 1000 zeta.
  Uwagi nad którymi warto się chwilę zadumać:
  1 – czy wystarczy Ci model PSV z WiFi a bez 3G (dostęp do mobilnego netu dla kieszonkowej konsoli to fajna sprawa)
  2 – wydaje mi się, że LBP będzie bez PL (w każdym razie na fotce nie ma nic o polskiej wersji językowej), więc być może pytanie, czy nie zależy Ci na języku.
  3 – kartę i tak będzie trzeba pewnie zmienić jeśli zamierzasz używać gier z PSN, no ale PSV + karta jest droższa od takiego zestawu.

  Wydaje mi się, że kluczowa jest kwestia numer 1. Jakby co to w cenie 885 i z inną grą jest PSV 3G (WiFi też ma, 3G dodatkowo) jest na http://www.agito.pl/konsola-sony-ps-vita-3g-motorstorm-rc-karta-4gb-4823-673185.html

  1. Generalnie do 3G mam i tak telefon z pakietem, z którego na upartego mogę zrobic sobie hotspota. Chociaż i tak zabaweczka bardziej z myślą o zagranicznych podróżach, gdzie 3g jest bezużyteczne.
   Jeśli chodzi o język w grach to niestety ale polskie tłumaczenia w grach wypadają często kiepsko albo komicznie, dlatego też raczej gram w angielskie wersje (cały steam zreszta użytkuję w wersji angielskiej:) )

   No właśnie ta karta mnie martwi, 4GB przecież to jest nic, już co raz ciężej takie pendrive’y dostać o takiej śmiesznej pojemności, ale jak spojrzałem w tym saturnie to za taką kartę chcą i 90zł o.O

   A może jest szansa upolowania takiej vity wraz z jakimś pakietem PSN+ ? Bywały takie promocje?