Grę można pobrać TUTAJ. Najprawdopodobniej jest to błąd, bo gra miała być tylko dla Zjednoczonych Emiratów Arabskich w zamian za Spec Ops: The Line. Pośpieszcie się!

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "NBA 2K13 za za darmo dla Plusa!"

 1. Czyli jest tak jak przewidywał autor newsa na forum, so najs, udało się zaklepać 🙂

 2. Jak ma sie sprawa z kręgosłupem moralnym ? Nikomu sie nie krzywi od tego błędu (o ile to błąd oczywście) ?
  Strasznie wybiórczo.
  A kupno u ruska jest złe bo tak-lol.

  1. Jeśli nie chcesz, to nie pobieraj. Wszyscy plusowicze i tak już za to zapłacili, a całość dostępna jest na polskim PSNie i o żadnych przekrętach nie ma mowy. To tylko ludzki błąd.

  2. Pozwól każdemu z nas decydować o swoim kręgosłupie osobiście. Masz problem – nie korzystaj, nie wchodź, nie czytaj. Będzie bardziej przyjemnie.

  3. No szkoda, że odzywają się osoby niemajace pojęcia o czym pisałem. typowe
   Widocznie jacyś nowi. Poczytajcie sobie o rosyjskim steamie i amazonie.

   Pozatym sie ośmieszacie bo nikomu nie narzucałem co ma robić, wyśmiałem jedynie pewna postawe tu prezentoewana od czasu do czasu.

 3. Jakie to darmo, jak za Plusa trzeba zapłacić. Po prostu kolejna gra w ofercie, z tym że rzucona w wyniku błędu. I o to całe jaranko.

  1. No tak, ale te błędy trwają zazwyczaj ok. 15 minut. Zaraz będzie po sprawie, więc trzeba zrobić hype i rozreklamować jak się da, żeby jak najwięcej osób miało szansę skorzystać.

 4. Jestem teraz poza domem mam pytanie – czy wystarczy jak „zakupie” NBA na moje konto przez stronę Sony czy lepiej zadzwonić do kogoś do domu żeby włączył konsolę ?

  1. Z linku działa ; ). Właśnie ją kupiłem ; D

   Dzięki za info 😀

  2. Albo ja czegoś nie wiem, ale mi pokazuje cały czas 153zł… Może winne jest brak aktywowanej konsoli do mojego konta ; Bo to nie moja konsola ;P… Obejdę się. Obecnie jestem niemal zielony w sprawach konsol.

 5. Dzięki chłopaki za info. Co prawda gra nie w moich klimatach, ale darowanemu… 🙂

 6. mam podobą propozycję jak yamanatoroczci

  proponuję wymianę kodu do ps+ za grę na steam. szczegóły możemy oczywiście dogadać na priv.