X

«

»

Metal Gear Solid: Ground Zeroes – Przegląd ofert przedpremierowych

Kontrowersyjny wstęp do The Phantom Pain poznamy już w najbliższą środę (dla osób, które preferują wersję cyfrową; reszta poczeka do piątku). Dzięki zapowiedzianej niedawno przez Konami obniżce cen, na szczęście nie będzie zbyt drogo. Stary-nowy dystrybutor gier tego wydawcy w Polsce, czyli firma cdp.pl ustaliła cenę sugerowaną wszystkich wersji nowego MGS-a na 129 zł, a w sklepach jest jeszcze taniej. Jeśli jesteście zainteresowani zakupem, sprawdźcie nasz przegląd.

 

 

 

PS3 i X360

Posiadacze konsoli Sony najciekawszą dla siebie ofertę znajdą w Playstation Store. Gra kosztuje tam tylko 79 zł, a osoby, które zdecydują się na zakup przedpremierowy, dostaną w prezencie także Metal Gear Solid: Peace Walker HD. Niestety nie znamy ceny, która będzie obowiązywać w Xbox Live Store, ale powinna być ona podobna lub nawet nieco niższa.

Tradycjonaliści za pudełkową wersję Ground Zeroes zapłacą ok. 120 zł. Po zsumowaniu ceny gry na PS3 lub X360  (109.90 zł) i kosztów wysyłki w najtańszym wariancie (5.99 zł za paczkomat) wychodzi na to, że prawdopodobnie najlepszą ofertę przygotowała Ultima. Osoby, które preferują dostawę kurierską, mogą zrobić zakupy euro.com.pl, które za wersje na konsole Sony i Microsoftu życzy sobie po 119.90 zł, ale wysyłka nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

PS4 i Xbox One

W przypadku wersji na PS4 sprawa jest prosta, bo dzięki darmowej wysyłce prawdopodobnie najrozsądniejszym wyborem będzie euro.com.pl, w którym gra kosztuje 119.90 zł. Odrobinę więcej przyjdzie zapłacić posiadaczom nowego Xboxa. Najtańszą ofertę przygotował Amazon, który najnowszą część historii Big Bossa na XOne sprzedaje za £24.45 (ok. 124 zł). Nieco droższe jest Muve, które za to samo chce 129.90 zł. Niestety w przeciwieństwie do konsol poprzedniej generacji cyfrowe wersje gry na PS4 i XOne mają kosztować mniej więcej tyle samo co pudełkowe wydania.

 • Gra jest na tyle krótka, że pasuję. Nigdy nie byłem fanem MGS, tym bardziej nie będę kupował DLC w cenie pełnej wersji. Demem był tego mimo wszystko nie nazywał. I tak poszli po rozum do głowy i nieco spuścili z ceny.

 • Na razie oceny (tj. jedna – 4/10) jakoś mnie do tego nie przekonują

  • Hiddenlord

   BO TO HEJTERSKIE OCENY! :O

  • JustDogPassingBy

   A Famtisu 38/40 i to jest znane pismo, a nie jakieś Francuskie coś co daje 4/10 dla sensacji i kliknięć(jeśli to strona internetowa).

 • rafal

  poczekam aż w PSN+ będą dawać, 120 za demo lekka przesada

 • Guest

  Przecież na Playstation store na ps3 jest za 79,90

  • SeevS

   Przecież jest to napisane.