X

«

»

LEGO Przygoda – Gra Wideo / LEGO Movie – Videogame – Przegląd ofert przedpremierowych

Już w najbliższy piątek (7 lutego) do kin trafi film LEGO Przygoda, a wraz z nim w sklepach pojawi się nowa gra stworzona przez TT Games, czyli twórców sukcesu LEGO Star Wars, LEGO Harry Potter i reszty hitów bazujących na popularnych licencjach. Co ciekawe, w Wielkiej Brytanii tytuł ten pojawi się o tydzień później, ale będzie znacznie tańszy, więc jeśli jesteście fanami serii, musicie zadecydować, jak bardzo zależy wam na czasie. Oczywiście gra pojawi się na mnóstwie platform (PC, PS3, PS4, PS Vita, Xbox 360, Xbox One, Wii U,  3DS), a jeśli się pośpieszycie, to w cenie standardowego wydania możecie zgarnąć wersję z figurką!

 

 

PC

Niezależnie od tego, jaki sklep wybierzecie, przyjdzie wam zapłacić przynajmniej 100 zł. Jeśli preferujecie wersje cyfrowe, to najtańszą opcją będzie prawdopodobnie cdp.pl, które za nową grę z serii LEGO życzy sobie 99.99 zł. Za tę samą cenę znajdziecie ją także w wersji pudełkowej w większości sklepów, ale niestety trzeba dodać do tego jeszcze kosza dostawy. W związku z tym najciekawszą naszym zdaniem propozycję przygotował empik.com, który za 101.99 zł sprzedaje wydanie specjalne z figurką, a odbiór osobisty w sklepach sieci w całym kraju jest darmowy.

PS3, X360 i Wii U

Jeśli koniecznie chcecie zagrać już 7 lutego, to najtańszym wyborem będzie dla was euro.com.pl, w którym cena wersji na PS3 i X360 w standardowym wydaniu została ustalona na 189.99 zł, a jeśli się pośpieszycie i złożycie zamówienie najpóźniej jutro przed przed północą, dostawa będzie darmowa. Osobom, którym tydzień opóźnienia nie robi różnicy, proponujemy zrobienie zakupów w Wielkiej Brytanii, bo jest tam znacznie taniej. W ofercie Amazona możecie znaleźć wersje na PS3, X360 i Wii U za £30.74 (ok. 160 zł) z wliczoną różnicą w podatku i darmową wysyłką. Co więcej, edycje na konsole Sony i Microsoftu to specjalne wydania z figurką Kowboja Emmeta!

PS4 i Xbox One

W przypadku wersji na konsole nowej generacji zaciera się różnica w cenie pomiędzy sklepami polskimi i brytyjskimi, więc musicie dokonać prawdopodobnie jednego z najważniejszych wyborów waszego życia – czy wolicie mieć grę o tydzień wcześniej czy dostać figurkę. Najlepszą cenę wersji na PS4 w Polsce proponuje euro.com.pl. Jeśli ją wybierzecie, za grę przyjdzie wam zapłacić 199.99 zł. Zamówienia, które zostaną złożone jeszcze dziś i jutro zostaną wysłane bez dodatkowych opłat. Zwolennikom bogatszego wydania sugerujemy rozważyć zakup w brytyjskim Amazonie, który za grę na PS4 lub Xboxa One oczekuje £38.94 (ok. 202 zł) i dostarcza ją do domów za darmo.

PS Vita i 3DS

Posiadacze PS Vity tym razem najtańszą dla siebie ofertę znajdą w Polsce – w euro.com.pl za 119.99 zł. Za odbiór osobisty w sklepach sieci RTV Euro AGD trzeba jeszcze dopłacić 4.95 zł, a za wysyłkę 14.95 zł. Zwolennicy handhelda Nintendo mogą wybrać za to Amazon, który sprzeda im nowe LEGO za £25.62 (ok. 133 zł) i wyśle je bez dodatkowych opłat.

 • Czy ta gra w wersji pudełkowej będzie się podpinała do steam’a ? Domyślam się, że wersja cyfrowa jest na steam’a ( sporo kluczy na allegro się pojawiło).

  • Hemiq

   Obecnie Warner Bros wszystko co na PC wiąże ze Steam.

 • Ja czekam aż pojawi się na gmg. Lego Marvel było w bardzo dobrej cenie, więc i tu może być podobnie.

 • Jeden z banków (wywodzący się z Górnego Śląska) w programie lojalnościowym ma zniżkę -25% do wersji cyfrowej na PC z muve

 • Tommy

  W sieci hipermarketów real,- wersja na PS3/XB360 będzie w cenie 179 zł, wersja PC za 99 zł

 • Ja pamiętam że LEGO Marvel świeżo po premierze kupiłem w Media Markcie za 59.99zł sam się zdziwiłem bo wszystkie źródła podawały około 99zł za grę.

 • vattax

  Teraz najtaniej jest (65zł) na GMG z VPN 😉 i kodem YOGCST-BESTYT-EVERRR