Konsolowy Bioshock Infinite za 120 zł w SklePE

Bioshock Infinite (X360) – 119,90 zł
Bioshock Infinite (PS3/Move) – 119,90 zł

Koszt wysyłki od 6,99 zł (paczkomaty inPost)

Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Konsolowy Bioshock Infinite za 120 zł w SklePE"

  1. Jak wejdziesz w link z promocją, to jest napisane, że zawiera Season Pass.

 1. Przed zamieszczeniem newsa warto byłoby się choc odrobinę wysilić, gdyż znalezienie w 3 sek. 4 sklepów które oferują Bioshocka tańszego niż 120zł nie było żadnym wyzwaniem.

 2. @Łowczyni:
  a gdzie jest taniej jeśli mogę sobie pozwolić zapytać, ponieważ nie potrafię znaleźć niższej ceny pośród dobrych i uznanych polskich sklepów internetowych?

 3. kurtmedia, net-s…

  Rozumiem że skoro aż pracownik sklepu sklepe interweniuje w komentarzu to nie jest przypadkowe pojawienie się tego newsa z reklamą waszego sklepu? Skoro inne sklepy z lepszą ofertą nie są reklamowane. Brzydko zaczyna śmierdzieć serwis lowcygier.pl

  SKLEPE? Dobry i uznany sklep? Szkoda tylko, że taki niedoświadczony jeszcze. Po co aż tak sami sobie próbujecie słodzić?

 4. Przesadzasz lowczyni. Nie ma pewności, że te sklepy mają season pass. Łowcy to świetna strona.
  A pan Tomek mógłby pomyśleć o jakimś ekstra rabacie na tytuł dla Łowców, żeby dostosować do tych niższych cen. I szkoda, że sklep sklePE.pl nie odpisuje na maile klientów w tym czasie, co pisze komentarze…

  1. @GoldenDragon

   przenosimy się z biura do biura, w tym tygodniu jest faktycznie odrobinę utrudniony kontakt. mimo to, jutro pracownik odpowie na wszystkie zaległe „z dziś” e-maile : )

 5. @Łowczyni:

  nikt nikomu nie słodzi, sami też jesteśmy od tego dalecy. pytanie zadałem, ponieważ pragnę się doinformować – po prostu. proszę nie doszukiwać się drugiego dna w mojej wypowiedzi i nie nadinterpretować.

  na resztę pytań pozwolę sobie nie odpowiedzieć, ponieważ nie sa merytoryczne i nie dotycza tego, co dla graczy najważniejsze – fajnych cen na gry.

  pozdrawiam serdecznie!