iOS - Pierwszy epizod Walking Dead za darmo! Gry Telltale, 2K i Gameloftu po 0,89€

Do pobrania z iTunes i App Store

Dostępna jest także promocja na wszystkie gry studia Telltale (Jurrassic Park, Sam & Max: The Penal Zone, Puzzle Agent, Monkey Island Tales, Back to the Future, Hector: Badge of Carnage, Wallace & Gromit in The Last Resort) oprócz Walking Dead. Każda z nich kosztuje 0,89€.

W cenie 0,89€ dostępne są także Borderlands Legends, Sid Meier’s Pirates i Civilization Revolution od 2K Games i The Dark Knight Rises, Wild Blood, N.O.V.A. 3, 9mm, Iron Man 2, Orders & Chaos Online i The Settlers od Gameloftu.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "iOS – Pierwszy epizod Walking Dead za darmo! Gry Telltale, 2K i Gameloftu po 0,89€"

 1. A w przyszłym tygodniu ma ponoć być za darmo także na konsolach i PC. Polecam, gra naprawdę warta grzechu, choć 4 i 5 epizod trochę zawiodły.

 2. A ja słyszałem odwrotnie, mianowicie z czasem staję się lepsza, potwierdzają to zresztą oceny. Na gmerankings i metacritic, ostatni epizod ma znaczną przewagę nad pozostałymi, na wszystkich platformach.

  1. Kompletnie tego nie rozumiem. Większość opinii, które słyszałem, były raczej zgodne z moją. Pierwszy odcinek powiał świeżością, a drugi i trzeci miały jedne z najmocniejszych scen w historii gier, których czwarty i piąty nie miały juz szans pobić. Nie powiem jakich, bo nie chcę smażyć się w piekle za spoilowanie.

   Czwarty odcinek miał już trochę niedorzeczności i wręcz groteskową końcówkę. Po jego przejściu znało się już cały piąty, poza jednym świetnym twistem.

   Generalnie warto brać za każde pieniądze. Nie wiem czy gra jest lepsza od Heavy Rain. Pod względem fabuły na pewno, ale wybory są strasznie iluzoryczne i wiele razy czułem się strasznie oszukany. Gdyby połączyć te 2 gry, to byłbym w niebie :D.

 3. Jakoby chcielibyście rozwijać się również w kierunku gier na komórki, szczególnie iOS, to polecam korzystanie z aplikacji 'AppsFire’ (http://bit.ly/TBkFq8). Bardzo łatwo i przyjemnie można wyłapać to co najciekawsze promocje na produkty spod znaku 'nadgryzionego jabłka’. Bodaj istnieje również odpowiednik tej aplikacji na telefony z Androidem.

  1. Dzięki, być może skorzystamy. Na razie badamy temat i jesteśmy ciekawi czy wzbudzi to zainteresowanie. Gry na komórki będą się tu pojawiać bardzo wybiórczo. Nie będziemy raczej pisać o tytułach typu Cut the Rope czy Where is My Water. Będą newsy o większych obniżkach na gry wydawców typu EA, Gameloft.