Gry na Androida za 1 grosz dla abonentów sieci Play

Promocja związana jest z uruchomieniem nowej usługi, która pozwala na płatności w Google Play za pomocą dopisania jej do rachunku za usługi operatora sieci komórkowej (dot. tylko abonentów sieci Play) i jest limitowana do pierwszych 100 tys. chętnych. Z oferty skorzystać można tylko raz, a z gier do wyboru są: Need for Speed: Most Wanted, Dead Space i Contre Jour.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę operatora.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Gry na Androida za 1 grosz dla abonentów sieci Play"

 1. To miło! Dzięki za szybkiego newsa. Skorzystałem i zakupiłem Dead Space – na tablecie powinno grać się całkiem przyjemnie. Swoją drogą to bardzo fajny pomysł Playa tak zwane „na dopisywanie do rachunku”

  1. To właśnie cała idea „dopisz do rachunku”
   Teraz znowu człowiek będzie się bał otworzyć kopertę z rachunkiem za telefon 😉

 2. Szkoda, że tylko dla ludzi z abonamentem, będąc w RMB (czyli mogę korzystać z promocji Playa) mam co 3 miesiące niewykorzystane ok. 30 złotych, idealne na takie zakupy… teraz czekamy na wprowadzenie usługi dla wszystkich.

  Warto dodać, że wszystkie aplikacje wymienione na stronie można zakupić za 2,99 nawet kartą 😉 (nie wiem jak z pierwszym zakupem, może odliczą do 1 grosza… zobaczymy za kilka dni).

 3. dzięki, zakupiłem dead space. pewnie i tak nie zagram, ale 1 grosz mnie nie zbawi ;x

 4. Warto dodać że oprócz gier są także aplikacje:
  Sleep As Android Unlock
  Need For Speed TM Most Wanted
  Contre Jour
  Dead Space
  Endomondo Pro
  InstaPlace Pro
  InstaWeather Pro
  Camera Zoom FX
  Sound Touch