X

«

»

Final Fantasy X / X-2 HD Remaster – Przegląd ofert przedpremierowych

Moda na odświeżanie hitów z Playstation 2 nadal trwa, a następne w kolejce są przygody Tidusa, w które będzie można zagrać już w najbliższy czwartek (w wersję cyfrową; wydania pudełkowe pojawią się w piątek). Choć oferty pokroju edycji kolekcjonerskiej na PS3 za niecałe 130 zł już nie znajdziecie, to sprowadzając grę z zagranicy nadal możecie sporo zaoszczędzić.

 

 

PS3

Najtańszą ofertę w Polsce przygotowała Ultima, w której grę zakupicie za 139.90 zł, ale trzeba do tego doliczyć jeszcze min. 5.99 zł za dostawę. Znacznie bardziej atrakcyjna wydaje się propozycja Amazona, w którym za to samo zapłacicie £24.60 z wliczoną różnicą w podatku (ok. 125 zł), a wysyłka do Polski jest darmowa. Jeszcze tańszy zakup, bo za £23.99 (ok. 122 zł), możecie zrobić w Zavvi, ale musicie liczyć się z tym, ze swoją kopię gry dostaniecie znacznie później.

Osoby preferujące wersję cyfrową mogą zakupić grę za 153 zł w Playstation Store. Jej premiera została ustalona na 20 marca, czyli dzień wcześniej niż pudełkowego wydania.

PS Vita

Podobnie jak w przypadku wersji na PS3 najtaniej w Polsce będzie w Ultimie, ale ofertę tą znowu przebija brytyjski Amazon. Zakupy w pierwszym z wymienionych sklepów wiążą się z wydatkiem 149.90 zł z grę i min. 5.99 zł za dostawę, a w drugim £25.62 (ok. 130 zł) z wliczoną wysyłką i różnicą w podatku.

Osoby preferujące wersję cyfrową mogą zakupić grę za 159 zł w Playstation Store. Jej premiera została ustalona na 20 marca, czyli dzień wcześniej niż pudełkowego wydania.

Edycja Limitowana

Oprócz standardowego wydania pojawi się także specjalna wersja gry na PS3 z artbookiem. Znajdziecie ją za 179.99 zł w Muve i za £30.60 (ok. 155 zł) z wliczoną różnicą w podatku w Amazonie. Oba sklepy oferują darmową wysyłkę.

  • Brak edycji specjalnej na Vitę? Jestem zawiedziony. No i zdaje mi się, że coś było mówione o cross-buyu. 🙁

    • Będzie tylko cross-play, czyli wspólne zapisy stanu gry. Coś takiego było już w np. MGS HD Collection i Ultimate Marvel vs Capcom 3. Poza tym w wersji na Vitę tylko FFX będzie na karcie, a FFX-2 to kod do PSS.

  • ja zamowilem limitke na amzonie jeszcze w grudniu i byla za 20.62f z podatkiem
    czekam tylko na przesylke