Dragon's Crown - Mini-przegląd ofert przedpremierowych

Mimo że gracze w Azji i USA mogą zagrać w nią od ponad dwóch miesięcy, nowa gra kultowego już w kręgach fanów japońszczyzny studia Vanillaware pojawi się w Europie dopiero w piątek (11 października).

Niestety nie popisał się Amazon, który jest o ok. £5 droższy od konkurencji, ale Zavvi wystawiło grę w wersjach na PS3 i PS Vitę za kolejno £34.98 (ok. 175 zł) i £29.98 (ok. 150 zł) z darmową wysyłką, a do każdego zamówienia złożonego przed premierą dodaje też 60-stronicowy artbook. Jeśli bardzo wam się śpieszy, możecie skorzystać też z oferty Ultimy, która sprzedaje grę w wersji na PS3 po 179.90 zł, a na PS Vitę po 159.90 zł, ale doliczcie sobie do tego też 9.90 zł za wysyłkę i nie liczcie na żadne dodatki.

Aktualizacja: Do przyszłego wtorku (15 października) lub do wyczerpania zapasów najtańszą ofertę na wersję na Vitę proponuje nam Play-Asia. Sklep z Hong-Kongu za grę życzy sobie 29.99$ (ok. 93 zł), a wysyłka do Polski jest darmowa!

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Dragon’s Crown – Mini-przegląd ofert przedpremierowych"

  1. Gra jest warta każdej złotówki. Zastanawiam się, czy nie wziąć dla samego artbooka, bo grę już mam od 1,5 miesiąca.

    1. Nie, ponieważ grę można później odsprzedać i wychodzi 20-30 zł za całkiem fajny artbook, a na Allegro wyceniają go za niemal stówkę, a tyle na pewno nie dam.

      Dragon’s Crown posiada wiele wspaniałych grafik w samej grze i nie są to bynajmniej hentaje-hultaje. Jedna cycata czarodziejka tylko zamydla Wam osąd.

    2. nic nam nie zamydla.. w tej grze są same laski z hentajów wystarczy wpisać w grafikach google tytuł gry. te laski maja anatomie jak z hentajów wziętą bo taki jest zamiar twórców gry…

  2. Umieściłem związane z tematem ogłoszenie sprzedaży na pchlim targu, jakby się miało niepodobać moderacji. Jestem konkurencyjny 😀