X

«

»

Dragon Ball Z: Battle of Z – Przegląd ofert przedpremierowych

Najwięksi wydawcy gier zapadli w sen zimowy, z którego przebudzą się dopiero na przełomie lutego i marca, więc ci nieco mniejsi mają szansę na swoje 5 minut. Pierwszym wartym wzmianki pudełkowym tytułem w tym roku będzie Dragon Ball Z: Battle of Z, który ukaże się już w piątek (24 stycznia). Mimo że prawdopodobnie nie będzie to jeden z największych hitów najbliższych miesięcy, pojawią się aż 3 wydania, a oprócz tego da się zgarnąć gadżet w postaci kalendarza. Jeśli jesteście zainteresowani, sprawdźcie nasz przegląd.

 

 


Edycja standardowa

W związku z tym, że cena podstawowego wydania gry jest tylko o 20-30 zł niższa od edycji Day One, która prawdopodobnie nie będzie oficjalnie dostępna w Polsce, radzimy zadecydować, czy bardziej zależy wam na czasie czy dodatkach. Jeśli tak i interesuje was wersja na PS3 lub X360, to polecamy zwrócić uwagę na ofertę X-KOM, który sprzedaje nowego Dragon Balla za 189 zł. Zakupiony tytuł można odebrać bez dodatkowych opłat w jednym z kilkunastu salonów sieci lub zamówić do paczkomatu, co wiąże się wydatkiem 8.20 zł. Droższą alternatywą jest Muve, ale sklep ten do gry na PS3 lub X360 dodaje jeszcze kalendarz i DLC z dodatkową postacią Super Vegito. Przyjemność ta kosztuje 219.99 zł, a wysyłka jest darmowa.

Jeśli chodzi o wersję na PS Vitę, to najtaniej, bo za niecałe 140 zł, zakupicie ją w Muve lub Komputroniku. Pierwszy z wymienionych sklepów ma jednak przewagę ze względu na darmową wysyłkę i dodatek w postaci kalendarza. Drugi za to umożliwia darmowy odbiór osobisty w wybranych salonach sieci.

Edycja Day 1

W tym przypadku sprawa jest nieco bardziej skomplikowana, bo oprócz dostępnego standardowo w tym wydaniu dodatkowego stroju dla Goku, brytyjska sieć sklepów GAME oferuje jeszcze 2 dodatkowe postaci – Super Vegito i Super Sayian Bardok. Wersje na PS3 i X360 kosztują tam po £39.99, a na PS Vitę £27.99, ale musicie do tego doliczyć jeszcze £3 za dostawę. Nieco taniej jest w Zavvi, ale w tym przypadku możecie liczyć tylko na DLC z kostiumem. Wersje na PS3 i X360 kosztują tam po £39.97, na PS Vitę £29.97, a wysyłka do Polski jest darmowa.

Limitowana edycja Goku

Ceny najbogatszego wydania nie są zbyt zróżnicowane, więc ze względu na darmową wysyłkę i dodatkowe DLC z postacią Super Vegito polecamy ofertę Muve. Wersje na PS3 i X360 kosztują tam po 379.99 zł. Posiadacze konsoli Sony alternatywnie mogą wybrać jeszcze Empik, który ustalił cenę na 375.99 zł i oferuje darmowy odbiór osobisty, ale nie dorzuca żadnych bonusów. Zwolennicy PS Vity niestety nie doczekają się kolekcjonerskiego wydania.

  • Mój egzemplarz już w Pn dojdzie 🙂

  • dałbym każdą kasę za wersję na PC 🙂

    • Za kolejny świetnie zapowiadający się gniot? Nie, dzięki. Już zniszczyli tę serie gier, a i tak im mało.

      • może to Twoje odczucie bo masz konsole : > 🙂 ja byłbym zadowolony z każdej większej gry o tematyce DB na Pc