Dzisiejsza konferencja Sony przed targami E3 dała nam odpowiedź na bardzo ważne pytanie – co z Playstation Plus? Jeśli posiadacie aktywny abonament na PS3 i PS Vita, to nie macie się o co martwić, bo będzie on obowiązywał także na PS4. Jeszcze lepszą informacją jest to, że usługa będzie dostępna już od dnia premiery nowej konsoli. Pierwszym tytułem w Instant Game Collection będzie Driveclub, czyli nowa gra wyścigowa od Evolution Studios. Oprócz tego mamy dostawać co miesiąc po jednej nowej grze bez dodatkowych opłat. Wśród nich znajdą się m.in. 3 pokazane na konferencji gry niezależne – Don’t Starve, Outlast i Secret Ponchos.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Co z PS+ na PS4?"

  1. czyli w porównaniu z ps+ na ps3 trochę biednie, ale związane jest to zapewne z faktem, że na ps4 nie ma jeszcze leciutko starszych gierek 🙂

  2. Jesli ktos juz koniecznie musi kupowac konsole w dzien premiery, to bedzie zadowolony, bo zagra chociaz w indyki. Ale gry na ps+ przychodza i odchodza, kupujac ps4 za rok, juz tych gier (prawdopodobnie) nie dostaniemy.
    Ciekawe jak z awaryjnoscia pierwszej serii. Mniejsza obudowa i wyzsze parametry w stosunku do xboxa nie nastrajaja optymistycznie. Chyba, ze ma jakies super chlodzenie.