Promocja na Cyberpunk 2077

Zwrot pieniędzy za Cyberpunk 2077 możliwy także na konsolach Xbox. Microsoft rozszerza swój program refundacji

Microsoft poinformował na swoim Twitterze, że rozszerza swój program refundacji. Dzięki temu gracze będą mogli uzyskać zwrot pieniędzy za Cyberpunk 2077 bez większych problemów, nawet w sytuacji, gdy gra została przez nich wcześniej pobrana i uruchomiona. To oczywiście reakcja na niezbyt satysfakcjonujący stan techniczny dzieła CD Projekt RED, zwłaszcza na konsolach poprzedniej generacji.

Przypominamy również, że wcześniej na podobny krok zdecydowało się Sony. Japońska firma nie tylko umożliwiła zwrócenie cyfrowych wersji gry, ale też tymczasowo całkowicie usunęła tę produkcję z PlayStation Store.

Grupa dla fanów konsol Microsoft Xbox

Wszystkich sympatyków konsol Microsoft Xbox zapraszamy do nowo utworzonej grupy tematycznej na Facebooku – Łowcy Gier Xbox.

Znajdziecie tam nowinki, ciekawostki oraz dyskusje poświęcone wszystkiemu, co dotyczy gamingu oraz konsol Microsoft Xbox.

CD Projekt RED nie zamierza jednak zostawić swojej gry w obecnym stanie. Poinformowano, że w ciągu kilku najbliższych dni zadebiutować ma kolejny patch do Cyberpunk 2077, który wyeliminuje najpoważniejsze problemy. Kolejne aktualizacje mają pojawić się po świętach Bożego Narodzenia, a konkretnie w styczniu i lutym. Przypominamy też, że na 2021 rok planowana jest darmowa aktualizacja do wersji PS5 / Xbox Series S i X.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.