Humble Choice

Zmiany w Humble Choice - od lutego subskrypcja za $11.99 dla każdego

Za pośrednictwem swojego bloga Humble Bundle poinformowało, że od przyszłego miesiąca subskrypcja Humble Choice powróci do jednego progu cenowego. Dotychczasowi abonenci planów Basic, Premium oraz Classic otrzymają dostęp do wszystkich gier z danego zestawu w cenie $11.99 za miesiąc subskrypcji. Podany cennik będzie obowiązywał także nowych użytkowników.  W rozwinięciu wpisu znajdziecie więcej szczegółów na temat zmian w usłudze.

Źródło: Blog Humble Bundle

W ramach zmian w ofercie każdy subskrybent otrzyma dostęp do Humble Games Collection, czyli nowego zestawu docenionych przez społeczność i krytyków gier na PC. Wśród nich znajdą się takie tytułu jak: Forager, Void Bastards czy Wizard of Legend. Usługa zadebiutuje w lutym wraz z nową aplikacją Humble App. Będzie ona niezbędna do uruchomienia gier z kolekcji. Dostęp do tytułów z Humble Games Collection zostanie utracony w razie zapauzowania lub anulowania subskrypcji.

W aplikacji Humble App znajdziecie też ponad 50 gier DRM-free dostępnych w ramach Humble Trove. Usługa od 1 lutego zmieni nazwę na Humble Vault. W tytuły te będziecie mogli grać również po zakończeniu członkostwa Humble Choice.

Zmianom nie ulegnie natomiast system rabatów. Posiadacze subskrypcji Humble Choice będą mogli liczyć na dodatkowe do 20% zniżki w Humble Store.


Łowcy, co sądzicie o zmianach jakie zapowiedziało Humble Bundle? Jesteście zadowoleni z obniżenia ceny zestawu dla każdego z subskrybentów? A może uważacie, że posiadacze planu Classic powinni dostać jakieś dodatkowe bonusy? Dajcie znać w komentarzach 🙂 

Sklepy: Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.