Zmartwychwstanie Evolve

Zmartwychwstanie Evolve! - klucz Steam od 219 zł w cyfrowej dystrybucji

Łowcy, pamiętacie jeszcze Evolve? Ta asymetryczna gra mulitplayer umarła w 2018 roku wraz z zamknięciem serwerów. Nieoczekiwanie jednak wydawca przywrócił tytuł do życia. Swoje zmartwychwstanie Evolve zawdzięcza ponownemu uruchomieniu serwerów P2P. Jak podaje strona SteamDB, w tytuł ten gra aktualnie 1171 graczy. Informacje jak uruchomić produkcję i gdzie kupić taniej Evolve (klucz Steam) znajdziecie w dalszej części artykułu.

Wydawcy z 2K Games nie widzieli sensu w dalszym utrzymywaniu infrastruktury sieciowej Evolve. Produkcji nie pomogło nawet przejście na model Free-to-Play w 2016 roku. Fani jednak nie odpuszczali. Liczne posty, prośby i petycje poskutkowały. Mimo że gra nie jest już dostępna do zakupu na Steam, to serwery powróciły z gamingowego limbo. Dzięki przywróconemu matchmakingowi, posiadacze darmowego Evolve Stage 2 znów mogą stanąć do walki w asymetrycznym trybie multiplayer. Przypominamy, że produkcja przeznaczona jest dla 5 graczy. Czterech z nich wciela się w łowców. Ich zadaniem jest upolowanie bestii, której rolę odgrywa piąty z graczy. Tytuł nie osiągnął komercyjnego sukcesu o jakim marzyło 2K, zdobył jednak rzesze wiernych odbiorców, którzy jak widać nie pogodzili się ze śmiercią swojej ulubionej produkcji.

Gdzie kupić taniej Evolve na Steam?

Jeśli w przeszłości posiadaliście płatną wersję Evolve Legacy lub przypisaliście do swojego konta jej darmowy odpowiednik w postaci Evolve Stage 2, to wystarczy zainstalować grę z poziomu biblioteki Steam i cieszyć się ożywionym trybem multi. Niestety, tytuł ten zniknął z oficjalnej dystrybucji. Jak podaje strona produktu na platformie Valve: „Na prośbę wydawcy Evolve Stage 2 nie będzie pojawiać się w wynikach wyszukiwania.” – oznacza to, że dla nowych graczy, jedynym sposobem na zdobycie gry jest zakup klucza Steam w keyshopie. Przygotowaliśmy więc dla Was zestawienie zawierające najlepsze oferty na Evolve w wersji na PC:


Łowcy, co sądzicie o ożywieniu Evolve? Macie ten tytuł w swojej bibliotece? A może sami chętnie powrócicie do gry? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.