Zapowiedziano Crisis Core Final Fantasy VII The Reunion. Premiera na PC i konsolach w 2023 r.

W trakcie wielkiego wydarzenia z okazji 25-lecia Final Fantasy VII firma Square Enix zapowiedziała remake Crisis Core Final Fantasy! Odświeżona wersja hitu z PSP, będącego prequelem FF VII trafi na PC i konsole jeszcze tej zimy. Oznacza to, że przeciek, o którym pisaliśmy wczoraj, okazał się więc być prawdziwy.

Crisis Core Final Fantasy VII The Reunion zmierza na PC, PlayStation 4, PS 5, Xbox Series X|S, XOne oraz Nintendo Switch. Remake zaoferuje grafikę w jakości HD i całkowicie przebudowane modele postaci, bez ingerowania w mechaniki znane z oryginału. Twórcy wspominają, że zadbali także o oprawę audio, dzięki czemu otrzymamy nowe aranżacje muzyczne oraz nagrane przez lektorów dialogi.

W Crisis Core Final Fantasy VIII The Reunion wcielimy się w Zacka Faira, żołnierza korporacji Shin-Ra, będącego przyjacielem Clouda, głównego bohatera FF VII. Produkcja pozwoli zapoznać się z wydarzeniami poprzedzającymi fabułę Final Fantasy VII.


Zamierzacie sięgnąć po Crisis Core Final Fantasy VII Reunion, zanim ogracie ujawnioną dziś kontynuację FF7 Remake – Final Fantasy VII Rebirth?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.