Zapowiedź Amazon Prime Day 2022 – wyprzedaż startuje 12 lipca. Aktywuj darmowy trial i przygotuj się na promocje (akt.)

Już 12 lipca startuje kolejny Amazon Prime Day. Będzie to pierwsza taka wyprzedaż w polskim oddziale sklepu i potrwa tylko do 13 lipca. Aktywując darmowy trial Amazon Prime otrzymacie możliwość odebrania Mass Effect Edycja Legendarna za darmo oraz skorzystania z promocji na Kindle.

Aktualizacja

Amazon Prime Day 2022 startuje już jutro, 12 lipca.

Darmowy 30-dniowy trial Amazon Prime jest nadal dostępny w sklepie Amazon PL – roczna subskrypcja kosztuje jedyne 49 złotych. Rekomendujemy aktywację usługi już teraz, żeby przygotować się na przyszłotygodniowe wyprzedaże, które będą dostępne wyłącznie dla abonentów. Warto podkreślić, że dzięki usłudze otrzymacie także wszystkie benefity Prime Gaming oraz Prime Video, gdzie obejrzycie takie seriale jak The Boys i Invincible.

Polski sklep udostępnił wstępną listę przecenionych urządzeń. Oto potwierdzone promocje Amazon Prime Day 2022:

Przypominamy, że w dniach 12-13 lipca abonenci Prime’a będą mogli odebrać także 30 gier PC za darmo, w tym takie produkcje jak:

  • GRID Legends – za darmo
  • Mass Effect Legendary Edition – za darmo
  • Need for Speed Heat – za darmo
  • Star Wars Jedi Knight — Jedi Academy – za darmo
  • Star Wars Jedi Knight II — Jedi Outcast – za darmo
  • Star Wars Republic Commando – za darmo

Więcej informacji znajdziecie w artykule 30 gier za darmo z okazji Amazon Prime Day.


Łowcy, szykujecie portfele na pierwszą w Polsce wyprzedaż Amazon Prime Day 2022? Podzielcie się w komentarzach swoimi oczekiwaniami. 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.