Launcher Bethesda.net zostanie zamknięty!

Zamknięcie Bethesda.net - migracja biblioteki gier na Steam już dostępna!

Zgodnie z zapowiedzią rozpoczął się kolejny etap w procesie zamknięcia launchera Bethesda.net. Już od dziś, wszyscy użytkownicy platformy Bethesdy mogą przenieść całą swoją bibliotekę na Steam. Wystarczy, że w ustawieniach połączycie swoje konta (Bethesda.net i Steam), a następnie udacie się na stronę migracji, gdzie dostępne są szczegółowe informacje na temat transferu. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące całego procesu przenoszenia gier znajdziecie w tym artykule.

W rozwinięciu wpisu znajdziecie szczegółową instrukcję dotyczącą migracji gier na Steam. 

Jak przenieść gry z Bethesda.net na Steam

Krok 1. Udaj się na stronę Bethesda.net i zaloguj się na swoje konto, na którym posiadasz zakupione lub odebrane za darmo gry.

Krok 2. W prawym, górnym rogu wybierz ikonę swojego profilu i z rozwijanego menu wybierz pozycję „Połączone konta” (1):

Krok 3. Połącz wybrane konto Steam z Bethesda.net. Upewnij się, że wybrałeś właściwy profil:

Bethesda_net instrukcja 2

Krok 4. Wybierz pozycję „Przenieś bibliotekę” (2) lub udaj się bezpośrednio na stronę migracji.

Krok 5. Upewnij się, że połączyłeś właściwe konto Steam, przeczytaj jakie pozycje z Twojego profilu Bethesda.net zostaną przeniesione na platformę Valve i kliknij na zielony przycisk: „Rozpocznij przenoszenie do Steam”:

Bethesda_net Instrukcja 3

Gotowe, Twoja biblioteka Bethesda.net jest już dostępna na Steam 🙂


Łowcy, pochwalcie się jakie gry przenieśliście na swoje konto Steam. Uważacie, że zamknięcie Bethesda.net to dobry ruch? Dajcie znać w komentarzach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.