Xbox Game Pass wrzesień 2022. Lista gier zmierzających do usługi w nadchodzącym miesiącu

Rozpiskę na sierpień już znamy, pora więc sprawdzić, jakie gry Xbox Game Pass (wrzesień 2022 r.) trafią w nasze ręce w najbliższych tygodniach. Wstępnie wiemy, że możemy liczyć na co najmniej 4 premiery gier w Xbox Game Pass w nadchodzącym miesiącu. Zapewne lista ta nie jest jeszcze zamknięta, a kolejne informacje otrzymamy już wkrótce (w przyszłym tygodniu odbędzie się konferencja Microsoftu na Gamescom 2022).

Równie ciekawie wygląda dział ploteczek! Wczoraj informowaliśmy Was też o przecieku sugerującym pojawienie się Death Stranding w Xbox Game Pass. Końca dobiega też roczny okres ekskluzywności Deathloop… Więcej w rozwinięciu wpisu!

2 nowe gry w Xbox Game Pass we wrześniu

Do listy dołączyły dwie nowe pozycje – Beacon Pines i Slime Rancher 2

Gry Xbox Game Pass wrzesień 2022 r.

Do września pozostało jeszcze trochę czasu, niemniej znamy już kilka tytułów, które pojawią się w ofercie Xbox Game Pass.

Oczywiście to nie wszystkie gry Xbox Game Pass wrzesień 2022 r., dlatego też nie zniechęcajcie się tym, że lista liczy sobie tylko 5 pozycji. Więcej tytułów zostanie ogłoszonych w okresie poprzedzającym nadchodzący miesiąc, a już w jego trakcie Microsoft tradycyjnie poinformuje nas o swoich planach, we wpisach na blogu Xbox Wire.

Jakie gry pojawią się w Game Pass we wrześniu 2022 roku?

Młodsi użytkownicy mogli nie mieć okazji do zapoznania się z serią Commandos. Osoby, które stawiały swoje pierwsze gamingowe kroki na przełomie wieków (lub były już wtedy wytrawnymi graczami) z pewnością wspominają cykl taktycznych RTS-ów z rozrzewnieniem. Zremasterowana wersja drugiej części nie wyszła zbyt dobrze, więc mamy nadzieję, że przynajmniej trójka otrzyma godne odświeżenie.

6 września dostaniemy aż dwie premiery gier w Xbox Game Pass. Disney Dreamlight Valley spodoba się fanom symulatorów życia. Produkcja łączy w sobie cechy przygodówki oraz sandboksa i znajdziemy w niej wiele różnorodnych aktywności, questów i, co najważniejsze, interakcje z ukochanymi postaciami znanymi z animacji Disneya i Pixara. Miłośnicy pociągów będą natomiast mieli okazję wcielić się w maszynistę w Train Sim World 3.

Jeśli jeszcze nie macie dość metroidvanii, Moonscars może przypaść Wam do gustu. Tytuł wyróżnia się intrygującym, mrocznym stylem artystycznym. Niektórzy gracze wskazują na podobieństwa między ta pozycją a Blasphemous. Nie musimy chyba tłumaczyć dlaczego. Jeśli gra studia Black Mermaid zaoferuje równie wysoką jakość… no, to może być hit! 🙂

Deathloop w Xbox Game Pass? Czy to możliwe?

Wiele osób uważa, że Deathloop w Xbox Game Pass pojawi się już w przyszłym miesiącu. Dlaczego?

Umowa na wyłączność z Sony kończy się 14 września 2022 roku, więc byłaby to doskonała okazja do tego, by przypomnieć o nieco już zapomnianym tytule. Prawie wszystkie produkcje Bethesdy zostały już udostępnione w XGP po tym, jak wydawca został przejęty przez Microsoft, więc dlaczego teraz miałoby być inaczej? 

Istnieje też duża szansa na to, że w tym dniu gra otrzymałaby przy okazji spory dodatek lub DLC. Z pewnością żaden gracz nie miałby nic przeciwko takiemu rozwojowi sytuacji. Zarówno Bethesda, jak i Microsoft skorzystałyby na tym fakcie, więc możemy mieć tylko nadzieję, że nasze marzenia o Deathloop w Xbox Game Pass się spełnią!

Gdzie kupić najtaniej abonament Xbox Game Pass?

Zainteresowani powyższymi tytułami? Przypominamy, że 3 lata Xbox Game Pass Ultimate za 292 zł mogą zakupić wszyscy nowi i wybrani powracający subskrybenci XGP. Przedłużyć abonament o 5 miesięcy za 84,82 zł mogą obecni posiadacze subskrypcji. Więcej opcji kupna usługi znajdziecie na stronie TaniGamePass.pl

Jeśli jesteś graczem PC z krwi i kości, dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz innych fanów Steama, 4K oraz Ray Tracingu 😉Łowcy Gier PCMR.
Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.

Jak podobają Wam się wstępne plany Microsoftu na gry Xbox Game Pass wrzesień 2022 r.? Sądzicie, że Deathloop i Death Stranding wskoczą do usługi?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.