Xbox Digital Broadcast na Tokyo Game Show 2023. Microsoft zapowiada prezentację gier

Przed nami targi Tokyo Game Show 2023. Największe branżowe wydarzenie w Japonii odbędzie się w dniach 21-24 września. Microsoft potwierdził swoją obecność już wcześniej, jednak dopiero dziś dowiedzieliśmy się, że, podobnie jak w zeszłym roku, atrakcje czekają nie tylko graczy obecnych w Makuhari Messe, ale i fanów z całego świata. Prezentacja Xbox Digital Broadcast została zaplanowana na 21 września, transmisja rozpocznie się o godzinie 11:00 czasu polskiego.

Xbox Digital Broadcast na Tokyo Game Show 2023 – czego spodziewać się po wydarzeniu?

Zgodnie z umieszczonymi na blogu Xbox Wire informacjami, gracze mogą spodziewać się aktualizacji o postępach prac nad grami od Xbox i Bethesda Softworks oraz zobaczyć zróżnicowaną kolekcję produkcji od twórców zlokalizowanych głównie w Japonii i całej Azji. Z pewnością zainteresuje Was także adnotacja, że w trakcie streamu, mamy ujrzeć nowe gry, które zostaną udostępnione w ramach subskrypcji Xbox Game Pass.

Tegoroczna transmisja będzie dostępna na oficjalnym kanale YouTube Tokyo Game Show, a także na wybranych kanałach społecznościowych Xboksa. Niestety, tym razem nie przewidziano napisów w języku polskim.

Źródło: Xbox Wire

Xbox jedynym wielkim graczem na TGS 2023. Sony i Nintendo ignorują wydarzenie w swoim kraju

Podczas gdy Xbox stara się jak najlepiej wypaść przed graczami z Kraju Kwitnącej Wiśni, Sony i Nintendo całkowicie zbagatelizowali wydarzenie. Twórcy konsol PlayStation będą obecni jedynie w strefie gier niezależnych, więc nie można liczyć na ciekawe newsy na temat kolejnych „exów”. Nina natomiast nie zaoferuje fanom nawet tego. Korporacja z siedzibą w Kioto zamierza pojawić się na targach wyłącznie w sektorze biznesowym.

Mimo braku dwóch gigantów, z pewnością nie będziemy narzekać na nudę. Oprócz Microsoftu wystawiać będą się także wielcy japońscy wydawcy – Capcom, Konami, Bandai Namco i Sega, a także wielu pomniejszych deweloperów, dlatego też nie powinno zabraknąć ciekawych wiadomości.

Jeśli jesteś graczem PC z krwi i kości, dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz innych fanów Steama, 4K oraz Ray Tracingu 😉Łowcy Gier PCMR.
Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.

Łowcy, zamierzacie oglądać Xbox Digital Broadcast na Tokyo Game Show 2023, czy wolicie przeczytać naszą relację z konferencji? 😉

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.