Xbox Cloud Gaming w VR

Xbox Cloud Gaming wkracza do VR! Microsoft i Meta ogłaszają partnerstwo

W ramach dzisiejszego Meta Connect 2022 zapowiedziano datę premiery Meta Quest Pro. Chwilę po tym ogłoszono również, że Xbox Cloud Gaming wkracza do VR! Wynika to z partnerstwa jakie Microsoft zawarł z firmą Meta. Dokładna data premiery Xbox Cloud Gaming w VR nie została jeszcze sprecyzowana.

Wiadomość ta nie oznacza, że w hity z usługi XGPU zagracie jak w natywne gry VR. Każdy z tytułów zostanie uruchomiony na wirtualnym ekranie gogli z rodziny Meta Quest. Do rozgrywki będzie wymagany kontroler Xbox oraz subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate. Jest to kolejny krok jaki podejmuje Microsoft w rozwoju swojego ekosystemu XGP oraz grania w chmurze 🙂

Xbox Cloud Gaming w VR

Źródło: The Verge

Poradnik na tani Xbox Game Pass Ultimate

Łowcy, przypominamy że aby mieć dostęp do usługi Xbox Cloud Gaming, musicie posiadać aktywny abonament XGPU. Wciąż jednak możecie skorzystać z promocji na miesiąc XGP Ultimate za 4 zł w Microsoftu Store. Oferta dostępna jest wyłącznie dla nowych i powracający subskrybentów. Jeśli planujecie zakup abonamentu na dłuższy okres czasu, to zapraszamy Was do skorzystania z poradnika: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 55 zł, 9 miesięcy za 104,31 zł, 13 miesięcy za 152 zł, 17 miesięcy za 199,94 zł. Szczegółowe informacje na temat usługi XGP znajdziecie na stronie TaniGamePass.pl.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.