xCloud

Xbox Cloud Gaming na PC i iOS. Testy wersji beta rozpoczną się już jutro!

Usługa Xbox Game Pass wciąż się rozrasta. Już jutro pierwsi abonenci Xbox Game Pass Ultimate otrzymają zaproszenia do testów beta Xbox Cloud Gaming na PC oraz urządzeniach z systemem iOS. Gracze, którzy otrzymają maila od Microsoftu, będą mogli sprawdzić ponad 100 gier w chmurze, a wszystko to za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Strona Xbox Play zostanie uruchomiona już jutro i na początku działać będzie w przeglądarkach Google Chrome, Microsoft Edge oraz Safari.

Nie wiadomo jeszcze, jak wielu graczy zostanie zaproszonych do przetestowania usługi xCloud na PC, ale liczymy na to, że pochwalicie się, jeśli to Wy zostaniecie wytypowani 😉

TANI XBOX GAME PASS ULTIMATE

Łowcy, jeśli chcecie załapać się na testy beta Xbox Cloud Gaming, ale nie macie Xbox Game Pass Ultimate, możecie skorzystać z oferty: Promocja na Xbox Game Pass Ultimate – 28 dni dla nowych oraz aktywnych sub. za 14,92 zł!


Łowcy, cieszycie się na wieść o tym, że dostaniemy xCloud na PC oraz iOS?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.