xbox logo

Xbox Cloud Gaming dostępny od dziś na PC, iPhone'ach i iPadach

Począwszy od dziś każdy subskrybent Xbox Game Pass Ultimate ma możliwość uruchomienia Xbox Cloud Gaming na komputerach z systemem Windows 10 oraz telefonach i tabletach Apple, za pośrednictwem przeglądarki. Gracze uzyskają dostęp do wszystkich tytułów znajdujących się w usłudze, co oznacza, że na PC bez problemu będzie można uruchomić tytuły znajdujące się dotychczas wyłącznie w konsolowej wersji Xbox Game Pass. Gra w chmurze obsługiwana będzie przez „niestandardowe Xbox Series X” (którymi zastąpiono wysłużone Xbox One), dzięki czemu można teraz liczyć na strumieniowanie rozgrywki w rozdzielczości 1080p w 60 klatkach na sekundę, a także szybsze loadingi.

By skorzystać z Xbox Cloud Gaming od Microsoftu, należy przejść na stronę Xbox Play za pomocą Google Chrome, Microsoft Edge lub Safari, zalogować się na swoje konto z aktywną subskrypcją, wybrać jedną z produkcji i… można już grać 🙂

JAK ZAOSZCZĘDZIĆ NA XBOX GAME PASS ULTIMATE?

Jeśli chcielibyście zapoznać się z Xbox Cloud Gaming, pamiętajcie o TaniGamePass.pl –  to nasz najnowszy projekt w całości poświęcony usłudze subskrypcyjnej Microsoftu, który pomoże Wam sporo zaoszczędzić i zakupić XGPU w dobrej cenie, na nieco dłuższy okres niż 1 miesiąc Xbox Game Pass Ultimate za 4 złote.


Łowcy, zamierzacie skorzystać z Xbox Cloud Gaming na PC lub urządzeniach z jabłuszkiem? Jakie jest Wasze nastawienie do gry w chmurze?

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.