Wystartował preorder GTA The Trilogy Definitive Edition! Poznaliśmy datę premiery i cenę remasterów Grand Theft Auto

Pora na kolejne szczegóły dotyczące GTA The Trilogy remastered! Studio Rockstar podzieliło się właśnie nowymi informacjami na temat odświeżonych wersji kultowych GTA III, GTA: Vice City oraz GTA: San Andreas.

Data premiery GTA Trilogy Definitive Edition w cyfrowej dystrybucji ustalona została na 11 listopada 2021 r. Wersja pudełkowa trafi na rynek natomiast dopiero 6 grudnia. Cena GTA Trilogy Definitive Edition na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One została ustawiona na 269 zł. Cena Grand Theft Auto: The Trilogy Definitive Edition na PlayStation 5, Xbox Series oraz Nintendo Switch nie jest jeszcze znana, ale, idąc tropem dotychczasowych premier, zapewne będzie nieco większa.

Preordery dostępne są w oficjalnym sklepie Rockstar Games, a także cyfrowo w sklepach Xbox, PlayStation i Nintendo:

Więcej informacji na temat odświeżonego pakietu GTA The Trilogy znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Screeny i trailer GTA The Trilogy remastered:

Rockstar udostępnił trailer oraz screeny z Grand Theft Auto: The Trilogy Definitive Edition. Zaktualizowaliśmy wpis.

Gry zostały odświeżone z myślą o nowej generacji i zawierają szereg ulepszeń, w tym nowe oświetlenie oraz otoczenie, wysokiej rozdzielczości tekstury, zwiększony dystans renderowania, sterowanie i celowanie na kształt tego, znanego z Grand Theft Auto V. Premiera GTA The Trilogy remastered dostarczy także coś, co szczególnie spodoba się odbiorcom z kraju nad Wisłą. Trylogia dostępna będzie bowiem w polskiej wersji językowej! Pełną listę zmian znajdziecie na stronie Rockstar Games.

Wymagania sprzętowe Grand Theft Auto The Trilogy Remastered:

Minimalne:

  • Windows 10 64-bit
  • Intel® Core™ i5-2700K / AMD FX-6300
  • 8 GB pamięci RAM
  • Nvidia GeForce GTX 760 2 GB / AMD Radeon R9 280 3 GB
  • 45 GB miejsca na dysku

Zalecane:

  • Windows 10 64-bit
  • Intel® Core™ i7-6600K / AMD Ryzen 5 2600
  • 16 GB pamięci RAM
  • Nvidia GeForce GTX 970 4 GB / AMD Radeon RX 570 4 GB
  • 45 GB miejsca na dysku

Jak kupić tanio GTA Trilogy Definitive Edition na PlayStation i konsole Xbox?

Łowcy, to nie koniec ciekawych informacji na temat odświeżonej trylogii GTA. Osoby korzystające z abonamentu Xbox Game Pass na konsolach i PlayStation Now otrzymają możliwość zagrania w GTA III oraz Grand Theft Auto: San Andreas w dniu premiery remasteru. Po więcej informacji odsyłamy do tego wpisu.

Pojawiły się także pierwsze promocje, dzięki którym kupicie GTA The Trilogy taniej!


Łowcy, jak podoba Wam się cena Grand Theft Auto The Trilogy w wersji zremasterowanej? Czy bliska premiera Grand Theft Auto The Trilogy Definitive Edition nie wywołuje u Was zaniepokojenia, patrząc na to, że nie otrzymaliśmy jeszcze żadnego gameplayu, czy nawet screenów?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.