Promocja na Forza Horizon 5

Wyciekło duże DLC do Forza Horizon 5 (Xbox, PC). Fani otrzymają ulubiony tryb

Jednym z pewnych punktów programu Xbox & Bethesda Games Showcase 2022 miała być prezentacja nowego DLC Forza Horizon 5. Niestety nie udało się utrzymać zapowiedzi w tajemnicy – informacja o nowym dodatku do FH5 wyciekła dzięki… karcie gry na Steam.

Najnowsza odsłona serii Forza regularnie otrzymuje update’y sezonowe wprowadzające nowe samochody oraz wyścigi, niemniej fani już od dłuższego czasu czekają na duże DLC, które obiecano w ramach Season Pass i… wszystko wskazuje na to, że dodatek trafi już niebawem w nasze ręce.

Internauci zauważyli, że karta FH5 na Steam została zaktualizowana o nową grafikę. Można na niej zobaczyć, że pierwszym DLC będzie Forza Horizon 5: Hot Wheels. Rozszerzenie udostępnione zostanie w ramach wspomnianej Przepustki Sezonowej, jak zakupić je będzie można osobno. Data premiery Hot Wheels pozostaje nieznana – sądzimy, że jeszcze w tym roku.

Forza Horizon 5 DLC

Obrazek został już usunięty z karty gry, wciąż jednak można podejrzeć go pod tym adresem. Gdyby zniknął i stąd, bez obaw. Internet nie zapomina… Karta gry Forza Horizon 5 na Steam została zapisana w Web.Archive.


Jeśli macie ochotę zagrać w najlepszą ścigałkę studia Playground Games, poniżej znajdziecie aktualnie najkorzystniejsze cenowo oferty dla wersji PC:

Gra dostępna jest też w sklepie Xbox Store. Produkcja obsługuje funkcję Play Anywhere, więc kupując jedną kopię, będziecie mogli grać zarówno na konsoli, jak i na pececie:


Abonenci Xbox Game Pass mogą cieszyć się z podstawowej edycji gry w ramach subskrypcji (3 miesiące XGP Ultimate kosztują obecnie tylko 4 zł!). Aby uzyskać dostęp do dodatku Hot Wheels i kolejnych Forza Horizon 5 DLC najlepszą opcją w takiej sytuacji będzie zakup Season Passa:


Łowcy, jak podoba Wam się pomysł Playground Games na dodatek do FH5? A może wolelibyście coś bardziej realistycznego, w stylu Blizzard Mountain bądź Fortune Island?

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.