Wstawaj samuraju, mamy nockę do zarwania! Znamy godzinę premiery Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

Już na nieco ponad tydzień – 26 września, odbędzie się premiera Cyberpunk 2077: Phantom Liberty. Jeśli nie możecie już się doczekać nowych przygód w pełnym niebezpieczeństw Night City, mamy dla Was dobrą wiadomość. Deweloperzy z CD Projekt RED nie zamierzają znęcać się nad swoimi fanami i nie każą czekać na dodatek przez cały, długi dzień. Zagrać bowiem będziemy mogli najpóźniej godzinę po północy.

Godzina premiery Cyberpunk 2077 Widmo Wolności została ujawniona

Godzinę premiery Phantom Liberty potwierdzono na grafice umieszczonej we wpisie na portalu Facebook. Wynika z niej, że pierwsze i jedyne fabularne rozszerzenie Cyberpunk 2077 trafi na rynek 26 września równo o północy. Mowa tu o wersji konsolowej. Posiadacze pecetów będą musieli nieco poczekać i rozpoczną zabawę dopiero godzinę później. Widmo Wolności zaoferuje nie tylko rozbudowaną kampanię, ale i nową dzielnicę, bohaterów, zadania, kontrakty i przedmioty. Dodatkowo, limit poziomu postaci zostanie podniesiony do 60.

To nie jedyna atrakcja czekająca na fanów CP2077 w najbliższych dniach. Już 21 września na serwerach znajdzie się sporych rozmiarów aktualizacja 2.0, wywracająca rozgrywkę do góry nogami. Wszyscy posiadacze podstawowej wersji gry otrzymają dostęp do całkowicie przebudowanych drzewek atutów i umiejętności, inaczej będą także działać wszczepy. Co więcej, deweloperzy obiecują usprawnić nieco kulejące dotychczas mechaniki, w tym kompletnie przerobić system policji.

Już dziś Cyberpunk 2077 2.0 (aktualizacja)! Sprawdź co otrzymamy za darmo, a co po zakupie Phantom Liberty

Kiedy premiera Cyberpunk 2077 Phantom Liberty?

Źródło: Facebook

Łowcy, a jakie są Wasze plany na drugą połowę września? Zamierzacie dać szansę Redom i już w dniu premiery Cyberpunk 2077 Widmo Wolności odwiedzić Night City, czy też podchodzicie do obietnic studia z dystansem i wolicie nieco poczekać?

Już jutro premiera Cyberpunk 2077: Phantom Liberty. Gdzie kupić dodatek do gry CDP RED?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.