Wrześniowy Nintendo Direct zapowiedziany. Już jutro zobaczymy nowe gry Nintendo Switch

Pora na kolejną konferencję z serii Nintendo Direct! Już jutro o godzinie 16:00 rozpocznie się, trwająca około 40 minut, transmisja z wydarzenia. W jej trakcie Japończycy zaprezentują nam bliżej gry Nintendo Switch, które trafią do nas w sezonie jesiennym i zimowym.

Czego spodziewać się po wrześniowym Nintendo Direct?

W ostatnich dniach mieliśmy okazję słyszeć wiele plotek na temat nadciągającego Nintendo Direct. Te, jak widać, okazały się prawdą, a Japończycy faktycznie przygotowali dla nas kolejne duże wydarzenie.

W trakcie trwającego około 40 minut streamu przyjrzymy się nieco bliżej tytułom, które trafią do nas w nadchodzących miesiącach. Można więc zakładać, że ujrzymy nowe materiały z Front Mission 2, Detective Pikachu Returns, Super Mario Bros. Wonder, czy też Super Mario RPG. Być może pojawia się też konkrety na temat planowanej na 14 listopada premiery Hogwarts Legacy. Insiderzy twierdzą, że zobaczymy również zapowiedź Gotham Knights, Donkey Kong, F-Zero, a wisienką na torcie będzie… dedykowany Switchowi remake Xenoblade Chronicles X: Definitive Edition z Wii U. Do ostatniego z tych doniesień radzimy jednak podchodzić z bardzo wielkim dystansem.

Łowcy, zamierzacie oglądać jutrzejsze Nintendo Direct? Jakich zapowiedzi oczekujecie od Japończyków? Wyskakujcie ze swoich list życzeń 😉

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.