Wprowadzeni w błąd nabywcy Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition otrzymają zwrot pieniędzy

W tym tygodniu CD Projekt RED zaprezentowało fabularne rozszerzenie Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, które ominie konsole poprzedniej generacji (PS4 i Xbox One). Jako że kampania marketingowa Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition obiecywała graczom dostęp do pierwszego płatnego DLC, nabywcy konsoli mają prawo poczuć się oszukani. CD Projekt RED postanowiło zaadresować problem i zaoferowało graczom posiadającym tę wersję sprzętu zwrot pieniędzy za brak dostępu do Phantom Liberty.

Internetowe sklepy wysyłkowe podczas prowadzenia przedsprzedaży Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition informowały o dodaniu do zestawu cyfrowej wersji gry CP2077 oraz pierwszego płatnego rozszerzenia. Gracze, którzy kupili wspomnianą konsolę otrzymają zwrot środków za DLC, jako że CD Projekt RED podjęło decyzję o wydaniu dodatku Phantom Liberty wyłącznie na PC, PS5 oraz Xbox Series. Pieniądze zostaną zwrócone w formie salda do Microsoft Store.

Na ten moment nie wiadomo jaka będzie wysokość zwróconej kwoty, ani kiedy gracze otrzymają z powrotem swoje pieniądze. CD Projekt RED w najbliższym możliwym czasie ma przedstawić jak dokładnie będzie przebiegał cały proces.

Źródło: True Archivements


Łowcy, pokusiliście się w 2020 roku na limitowane wydanie Xbox One X? Jakie jest wasze zdanie o podejściu REDów do zwrotów pieniędzy za XOX? Dajcie znać w komentarzach.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.