Wiedźmin 3 na PS5 i XSX|S jeszcze w tym roku. CD Projekt przybliżył datę premiery next-genowej aktualizacji

CD Project RED potwierdził właśnie wyczekiwaną przez wielu wiadomość. Next-genowy Wiedźmin 3 pojawi się na konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S w okresie pomiędzy październikiem a grudniem 2022. Aktualizacja zostanie udostępniona za darmo wszystkim dotychczasowym posiadaczom gry.

Wiedźmin 3 na PlayStation 5 i Xbox Series X|S trafić miał jeszcze w 2021 roku, ale ostatecznie debiut został przełożony o kilka miesięcy, na okres wiosenny 2022 r. Szybko okazało się, że i ten termin nie zostanie dotrzymany. Po wybuchu wojny CDPR zdecydował się odebrać projekt deweloperom z rosyjskiego oddziału Saber Interactive i powierzyć go wewnętrznemu zespołowi. Dziś, w 7 rocznicę pojawienia się W3 na rynku, dowiedzieliśmy się, że premiera aktualizacji planowana jest na czwarty kwartał 2022 roku.


Marcin Momot, community manager CD Projekt zapewnił, że next-gen Witcher 3 zawierać będzie podstawową część gry, dodatki Serce z Kamienia oraz Krew i Wino, a także wszystkie pomniejsze DLC, w tym również te inspirowane serialowym Wiedźminem Netflixa.


Zamierzacie sięgnąć po The Witcher 3 na PlayStation 5 lub Xbox Series? A może przygody Geralta to już dla Was historia, do której nie zamierzacie wracać?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.