Wiedźmin 3 na PS5 i XSX

Wiedźmin 3 na PS5 i Xbox Series z nowym zwiastunem. Poznaliśmy szczegóły wersji na nową generację konsol!

Zgodnie z obietnicą, CD Projekt RED zaprezentował dziś zwiastun zawierający szczegóły wersji na nową generację konsol. Wiedźmin 3 na PlayStation 5 i Xbox Series X|S prezentuje się na nim nad wyraz dobrze. Więcej informacji na temat darmowej aktualizacji znajdziecie w dalszej części wpisu. Premiera Wiedźmin 3: Dziki Gon na next-geny już 14 grudnia 2022 roku.

Nowe wydanie przygód Geralta z Rivii w pełni wykorzysta moc konsol aktualnej generacji. Możecie więc liczyć na rozdzielczości 4K, 60 klatek na sekundę, skrócone czasy ładowania oraz Ray Tracing. Twórcy zadbali też o odświeżone tekstury, nową perspektywę kamery i tryb fotograficzny. Dodatkowo next-genowy Wiesiek zaoferuje ulepszenia dla PC takie jak obsługa DLSS i FSR 2 oraz tryb graficzny Ultra+. W grze znajdzie się też wiele mniejszych usprawnień m.in.: poprawiona mapa i cross-save, a także cyfrowe bonusy związane z serialem od Netflixa 🙂


Gdzie kupić tanio Wiedźmin 3: Dziki Gon na PS5

Łowcy, przypominamy że next-genowa aktualizacja jest darmowa. Wystarcz wiec, że zakupicie tanio Wiedźmin 3: Dziki Gon na PS4, aby cieszyć się wszystkimi ulepszeniami z PlayStation 5:


Oferty na tanie Wiedźmin 3: Dziki Gon na Xbox Series X

W przypadku konsoli Microsoftu sytuacja wygląda identycznie. Poniżej znajdziecie więc najlepsze aktualnie promocje na Wiedźmin 3: Dziki Gon na Xbox One:


Promocje na Wiedźmin 3: Dziki Gon na PC

Wiedźmin 3: Dziki Gon na PC również otrzyma wszystkie wspomniane we wpisie ulepszenie. Jeśli więc nie posiadacie jeszcze tego tytułu w bibliotece, to w poniższych tabelkach znajdziecie najlepsze oferty na ten tytuł w wersji na komputery osobiste:

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.