Wiedźmin 3 na nową generację już za miesiąc

Wiedźmin 3 na nową generację już za miesiąc! Wersje na PS5 i Xbox Series X|S z datą premiery

Doczekaliśmy się! Na oficjalnym koncie gry na Twitterze pojawił się wpis z informacją, że premiera Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji na nową generację nastąpi dokładnie za miesiąc. Next-genowe wydanie gry będzie dostępne za darmo, w postaci aktualizacji dla posiadaczy wersji na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Premiera Wiedźmin 3 na PlayStation 5 i Xbox Series X|S już 14 grudnia. Wydanie to ma w pełni wykorzystać moc konsol nowej generacji. Możemy się więc spodziewać rozdzielczości 4K, 60 klatek na sekundę oraz skróconych czasów ładowania. Fani oczekują też odświeżenia tekstur, obsługi Ray Tracingu oraz zgodności z najnowszymi funkcjami kontrolerów. Szczegółowe informację mają zostać opublikowane w ciągu najbliższego tygodnia. Wraz z wydaniem next-genowego Wieśka, otrzymamy również cyfrowe bonusy związane z serialem od Netflixa 🙂


Gdzie kupić najtaniej Wiedźmin 3: Dziki Gon na PlayStation 5

Ze względu na fakt, że next-genowa aktualizacja jest darmowa to wystarczy, że zakupicie kompletne wydanie Wiedźmin 3: Dziki Gon w promocyjnej cenie na PS4, aby otrzymać wersją na konsolę PlayStation 5 za darmo:


Promocje na Wiedźmin 3: Dziki Gon na Xbox Series X

W przypadku wersji na konsole Microsoftu sytuacja wygląda identycznie. Kupujecie tanio Wiedźmin 3: Dziki Gon na Xbox One, otrzymujecie next-genowe wydanie na XSX za darmo:


Wiedźmin 3: Dziki Gon tanio na PC

Najlepsze oferty na pecetowego Wiedźmina znajdziecie poniżej.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.