Promocja na Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 - premiera przełożona. Zagramy dopiero w 2021 r.

Mamy złe wiadomości dla osób zainteresowanych Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2. Deweloperzy z Hardsuit Labs wraz z wydawcą, firmą Paradox Interactive, ujawnili, że na tytuł trzeba będzie poczekać dłużej niż pierwotnie zakładano i że zadebiutuje on na rynku dopiero w 2021 roku.

Powód opóźnienia jest standardowy w takich sytuacjach. Twórcy w komunikacie podali, że zależy im na stworzeniu jak najlepszej produkcji, a to zaś wymagać będzie więcej czasu. Dalsze informacje mamy otrzymać „w nadchodzących miesiącach”.

Pełną treść oświadczenia oraz aktualne promocje na Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 w wersji PC znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Łowcy, co sądzicie o opóźnieniu premiery Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2? Wolicie poczekać i dostać bardziej dopracowany tytuł na start, czy zagrać wcześniej, nawet jeśli wiązałoby się to z pewnymi problemami, które byłyby usuwane w późniejszych aktualizacjach?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.