Uniwersum Wiedźmina z nową grą od CD Projekt Red! Gwent: Rogue Mage trafi na rynek już jutro

Początkiem roku informowaliśmy Was o nowej grze w uniwersum Wiedźmina o kodowej nazwie Project Nekker. CD Projekt Red podzielił się dziś nowymi szczegółami na temat tej produkcji. Nastawiony na kampanię dla jednego gracza Gwent: Rogue Mage będzie grą z gatunku deckbuilder roguelike i zostanie udostępniony… już jutro!

Premiera Gwent: Rogue Mage obejmie komputery oraz urządzenia mobilne z systemem Android i iOS. Tytuł reklamowany jest jako samodzielne rozszerzenie oryginalnego Gwinta. Zdaniem redakcji IGN, która otrzymała możliwość sprawdzenia gry przed premierą, gameplay mocno nawiązuje do karcianki znanej z Wiedźmina 3, ale nie brakuje też w nim nowinek i mechanik znanych z typowych „rogalików”. Ukończenie nowej produkcji Redów zająć ma około 30 godzin.

Na uwagę zasługuje cena Gwent: Rogue Mage. Tytuł w wersji standardowej sprzedawany będzie za $9,99, a edycja premium – zawierająca skórki, kosmetyki i pakiety kart do gry wieloosobowej będzie kosztować $19,99.

Źródło: IGN


Łowcy, co sądzicie o nowej grze w uniwersum Wiedźmina? Zamierzacie sięgnąć po Gwent: Rogue Mage?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.